„Jaunosios viltys-2019“

Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė

Šis savaitgalis buvo itin aktyvus „Vėtra“ klubo šokėjams, kurie tapo nugalėtojais ir prizininkais  Kauno „Rolo”šokių klubo ir  Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojamose  varžybose „Jaunosios viltys-2019”

Šokėjai atkakliai kovojo ir užėmė: Vaikai E2 grupėje: Mindaugas Vaitkevičius ir Gerda Trilikauskytė pirmąją vietą.

Solo E3 Melita Mikelionytė, Vakarė Pšitulskytė ir Agnė Kuliešiūtė užėmė pirmąsias vietas.

Ema Grikšaitė

Vaikai E4 grupėje: Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė užėmė trečiąją vietą.

Solo E4 Ema Grikšaitė užėmė pirmą vietą, Ieva Lobinaitė antrąją vietą, Ligita Lovec trečią vietą.

Visą dieną trukusiose varžybose teisėjavo 3 užsienio teisėjai ir brigada iš Lietuvos, tame tarpe ir klubo „Vėtra“ treneris,tarptautinės kategorijos teisėjas Michailas Ržeuskis.