Aliona Ušanovienė: Šis laikas – naujų galimybių era

  Daugelio klientų pamėgtas grožį ir džiaugsmą dovanojęs salonas – Glamelija, ribojęs savo veiklą karantino metu vėl galės atverti gėlių salonų duris klientams. Pasiilgusi darbo tempo, gėles mėgstančių klientų floristų komanda ketina juos nustebinti naujais projektais, staigmenomis, savo kūrybingumu ir išradingumu. Glamelija kolektyvas džiaugiasi, galėdamas sugrąžinti gėles į žmonių buitį, santykius, šventes, nors jos ir vyktų vienumoje, pasitelkus foto ar video techniką.
Šis pavasaris negaili mums rudeniškų vaizdų ir orų, skveruose ir darželiuose nedaug nuo žemės pakilo tulpės, našlaitės, snapučiai. Todėl skintų gėlių puokštė, įdomi kompozicija, gėlių lydimas dėmesys nuskaidrins nuotaiką, suteiks vilties. Nepalankios aplinkybės, žinoma, suteikė Glamelijos floristėms nerimo, problemų ir nuostolių. Tačiau išlikti, išgyventi padėjo kolektyvo emocinė darna, meilė profesijai ir gėlių žavesio ilgesys. Apie floristikos verslo išbandymus ir kalbamės su floristikos profesionale Aliona Ušanoviene.

-Papasakokite, kokia dabar yra jūsų diena ir kuo gyvena jūsų floristai?

-Šiuo metu yra sulėtintas tempas, prekybą vykdome tik internetu. Pristatymą vykdome Vilniuje ir Vilniaus rajone. Visa Glamelijos komanda pasiilgo įprasto tempo ir darbo mūsų gėlių salonuose.

-Kaip per karantiną pasikeitė lietuvių skonis gėlėms?

-Skonis karantino metu nepasikeitė, madas diktuoja metų laikas. Didesnė paklausa pavasarinių gėlių puokštėms.

-Atskleiskite, kaip kiekvienam iš mūsų išgyventi šį laikotarpį?

-Svarbu ne panikuoti, saugoti save ir artimuosius, palaikyti vienas kitą. Mąstyti pozityviai, pažiūrėti aplinkui, kiek visko galime nuveikti – paskaityti knygą, kurią seniai norėjom perskaityti, gal per gyvenimo tempą primiršom savo hobį, rankdarbius.

-Pavasaris skatina naują pradžią – kokia ji pas jus?

-Nauji projektai, nauji partneriai. Ir netrukus atsidaranti mūsų elektroninė gėlių parduotuvė.

-Karantinas, atrodo, kad nutildė net šventoves, patarkite, ką naudingo galime šiuo metu nuveikti?

-Be abejo, daugiau laiko skirti savo šeimoms. Mėgaukitės kiekviena akimirka kartu, juk pasibaigus karantinui, mes ir vėl pasinersime į darbus ir rūpesčius.

-Kokių pokyčių galima tikėtis Glamelijoje?

-Ruošiame naujus projektus, naujas paslaugas. Sekite mūsų naujienas, ruošiame staigmenas.

-Jeigu būtumėte kino režisierė, kokį scenarijų sukurtumėt kino filmui?

-Tai būtų romantiška meilės istorija, būtent tokius filmus mėgstu žiūrėti laisvalaikiu. Filmas apie sunkumus ir išgyvenimus, kuriuos įveikia didelė meilė.
Remiama informacija

Parašykite komentarą

*

code