L.Golovčianskis: myliu savo kraštą ir jo atkaklius žmones

LAURYNAS GOLOVČIANSKIS, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas

Tau. Šeimai. Lietuvai / LVŽS

   Esu Laurynas Golovčianskis, gimiau Vilniuje. Man 39 metai,  turiu aukštąjį ekonominį išsilavinimą, dirbu Vilniuje energetikos srityje.

    Kandidatuoti  į Seimą nusprendžiau, dėl to, kad myliu savo kraštą, jo atkaklius žmones, norėčiau prisidėti už kovą dėl oraus, sveiko žmogaus gyvenimo kaime ir mieste.

   Daug laiko praleidžiu ir kaime Širvintų raj. Gelvonų sen. savo senelių gimtinėje, kur su savo šeima vystome bitininkystės verslą.

   Esame jauna šeima, auginame mažus vaikus, todėl mums nėra svetimos jaunų šeimų, auginančių vaikus, problemos. Daugelis didmiesčiuose susiduria su vietų trūkumu darželiuose. Socialiai labai neteisinga mokėti  tris – keturis kartus daugiau už vietą privačiame darželyje ir čia neturėtų įtakos daryti tėvų darbo užmokestis. Visi vaikai lygūs ir turi teisę į kvalifikuotų specialistų ugdymą. Nors tai savivaldos prioritetas, norėčiau šių klausimų svarbą iškelti valstybės lygmeniu ir rasti sprendimą, kuris užtikrintų mažųjų mūsų piliečių ugdymą valstybės ruoštų specialistų. Kartu tai būtų svarus valstybės indėlis padedant jaunoms šeimoms.

  Jaunoms šeimoms labai svarbu įsigyti pirmąjį savo būstą, jaustis saugiems. Kol kas daug variantų nėra –  arba įsipareigoti daugeliui metų privatiems bankams. Tai turi būti valstybės prioritetas , kad kiekviena jauna šeima galėtų gauti realią valstybės pagalbą tam tikslui panaudojant įsteigto valstybės banko garantijas bei paskolas.

   Kadangi ūkininkauju kaime ir žinau  situaciją, kuomet smulkūs ir vidutiniai šeimos ūkiai gyvena sudėtingomis sąlygomis arba iš vis išnyksta, tad sieksiu, kad būtų formuojama efektyvi žemės ūkio politika. Daug ką kaime praradome, ir visomis išgalėmis turime padėti išlaikyti dabartines darbo vietas, didinti paramą gyvybingiems smulkiems ir vidutiniams  šeimos ūkiams, kad vaikai ir anūkai turėtų galimybę pasiliktų čia gyventi ir dirbti. Lietuvai būtina politika, kuri  išsaugotų  kaimą, regionus, kuri smulkiems ir vidutiniams ūkiams padėtų pasiekti oraus gyvenimo lygį.

   Problemų turime daug ir įvairių. Ir jei kiekvienas būsimas Seimo narys imtųsi bent po vieną jų išspręsti, gyvenimas ženkliai pagerėtų.

   Esu atviras kiekvienam. Tad mielai susitikčiau ir pabendraučiau Jums aktualiomis temomis. Galbūt kartu rastume ir sprendimo būdą. Juk Seimo narys – tai žmonių atstovas ir privalo tartis su tais, kurie jį rinko.

    Tikiu, kad žmonės suteiks galimybę Valstiečių ir žaliųjų sąjungai tęsti pradėtus darbus, kad mes neišklystume iš teisingo kelio, vedančio ne tik į laisvą, bet ir į atsakingą, orią, darnią visuomenę.”

Politinė reklama apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos

Užsakymas ŠS Nr. 20-75

Parašykite komentarą

*

code