Jūsų kandidatas Petras Čimbaras: ATSAKAU UŽ SAVO ŽODŽIUS!

PETRAS ČIMBARAS Kandidatas į LR Seimą Molėtų – Širvintų apygardoje

 

            Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie pasitikėjo manimi ir suteikė galimybę atstovauti jiems Lietuvos Respublikos Seime nuo 2012 metų. Per šią besibaigiančią 2016 – 2020 m. kadenciją LR Seime visus savo gebėjimus, patirtį ir pastangas skyriau įstatymų projektams, kurie pagerino paprasto žmogaus lūkesčius ir viltis. Taip pat aktyviai dirbau Molėtų – Širvintų apygardoje, spręsdamas gyventojų problemas, lankydamasis renginiuose, dalindamasis savo sukaupta patirtimi, remdamas iniciatyvas, šventes.

               Ačiū visiems, kurie pasitikėjo manimi 2016 m., balsavo už mane tikėdami, kad mano dėka jų gyvenimas yra ir bus stabilus, kokybiškas. Visuomet išklausau gyventojų problemas ir siūlymus, padedu surasti sprendimo būdą, inicijuoju svarbius ir konkrečius įstatymų projektus LR Seime. Darbas LR Seime, bendravimas su gyventojais, sukaupta asmeninė patirtis, Molėtų, Širvintų rajonų specifikos žinojimas leidžia man ir toliau, esant LR Seimo nariu, padėti spręsti kylančias problemas, inicijuoti svarbius įstatymų projektus. Šiais metais Molėtų – Širvintų apygarda didėja, kadangi mano rinkėjai bus ir Vilniaus rajono, Paberžės gyventojai, todėl esu tikras, kad ir šio gražaus miestelio gyventojai bus aktyvūs ir rinks jiems labiausiai tinkamą kandidatą.

                Esu gimęs 1967 m. Bijutiškio k., Molėtų r., šiuo metu gyvenu Levaniškių k. (Molėtų r.). Nuo 2007 m. buvau Molėtų rajono savivaldybės tarybos narys, 2012 – 2016 m. kadencijai išrinktas į LR Seimą Molėtų – Švenčionių apygardoje. 2016 – 2020 m. kadencijai LR Seimo nariu išrinktas Molėtų – Širvintų apygardoje. 2016 m. vadovavau  LR Seimo Kaimo reikalų komitetui,  o 2016 – 2020 m.  esu šio komiteto narys, daug dėmesio ir darbo skiriantis šalies ūkio problemoms spręsti. 2012 – 2020 m. esu LR Seimo Peticijų komisijos pirmininkas, 2020 m. – LR Seimo Etikos ir procedūrų komisijos narys. Iki 2012 m. turėjau nuosavą verslą, vadovavau savo įkurtai įmonei, kuri iki šiol sėkmingai veikia, sukurta nemažai darbo vietų. Laisvalaikiu mėgstu gaminti, sportuoti, žvejoti, domiuosi Lietuvos ir užsienio šalių istorija. Žmona Jolita yra Molėtų rajono savivaldybės tarybos narė, sūnus Modestas – studentas, sūnus Justas – moksleivis.

    Man svarbus kiekvienas žmogus, nesvetimos išsakomos jų problemos. Esu paprastas, komunikabilus žmogus, vertinantis sąžiningumą, veiklumą, atsakingumą, konkretumą. Mano gyvenimo credo – turėti tikslą ir jo atkakliai siekti, niekuomet nenuleisti rankų, nes padėties be išeities nėra. Džiaukimės kiekviena diena ir net mažiausiais asmeniniais pasiekimais.

             Ant 2020 m. LR Seimo rinkimų slenksčio vienmandatėje Molėtų – Širvintų apygardoje (Nr. 54) išsirikiavo net 11 kandidatų. Vieni daugiau mažiau žinomi, kažkur matyti, girdėti, kiti – pirmą kartą matomi. Dalis jų, likus iki rinkimų vos keliems mėnesiams, ėmė „atakuoti“ renginius, rengia susitikimus su bendruomenėmis, žada, šypsosi, dalina rinkiminius bukletus. Nepaisant visko, visiems kandidatams linkiu kuo didžiausios sėkmės ir raginu konkuruoti ne populistiniais lozungais ar šmeižtu, bet garbingai, nuoširdžiai ir apgalvojant kiekvieną pasakytą žodį, pažadą, įsipareigojimą.

 

Pagarbiai,

Petras Čimbaras

 Politinė reklama bus apmokėta iš kandidato į LR Seimo narius Petro Čimbaro politinės kampanijos sąskaitos.

Sutartis ŠS Nr. 20-01

6 thoughts on “Jūsų kandidatas Petras Čimbaras: ATSAKAU UŽ SAVO ŽODŽIUS!

 • 2020-09-28 at 20:56
  Permalink

  Seimo nary P. Čimbarai, o ar atsakot už savo biografijos duomenis Seimo svetainėje? Baigėte VDU viešąjį administravimą ir politologiją 2004 metais? Juk meluojate. Nei tokios studijų programos buvo, nei tais metais ką nors baigėt. “Atsakau už savo žodžius”, net melą? Juk buvot už nepažangumą pašalintas. Biografijos klastojimas- jau rimtesnis klausimas.

 • 2020-09-06 at 19:37
  Permalink

  Pritariu Savivaldybės vištai, nes pati mačiau to pono ir jo ponios 2008- ųjų metų rinkimų į Seimą terbelinės „kampanijos “epizodėlį – kaip darbo partijos jaunimas, jaunos darbietės rinkimų dieną lankėsi su terbelėmis pas kaimo pijokėlius – taip gaudamos tuometinės Darbo partijos SKYRIAUS PIRMININKĖS politinės ir visuomeninės veiklos pamoką…
  Lietuvėle Tu mana, šalele gimtine, kada Tave ir mus, Tavo žmonelius, nustos kvailinti???

 • 2020-09-06 at 12:07
  Permalink

  Visada balsavau ir balsuosiu už Darbo partija .
  Jo teks balsuoti už PERTĄ

 • 2020-09-05 at 14:19
  Permalink

  Kalė šį kartą pati nesibalotiruoja, o stumia savo šunį. Tas ir laksto, kaip per rują iš paskos. Tik šį kartą ne foromonų o ES pinigų kvapas vilioja. Dviese dar daugiau pasidarytų mažiau reiktų dalintis.

 • 2020-09-05 at 13:27
  Permalink

  O kalių balsas kaip, eina į dangų?

 • 2020-09-05 at 11:51
  Permalink

  Petro ir jo saugomų šunų balsas į dangų neina.

Parašykite komentarą

*

code