Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“

 

Internetinio dienraščio  “Krašto žinios” vyr.redaktorė Neringa Tuškevičienė

 

Prastas kareivis, kuris nenori būti generolu. Kad svajoju apie savo leidinį, kalbėjau seniai. Pirmą kartą viešai tai pasakiau 2007-ųjų lapkritį Širvintų rajono mero Kęstučio Pakalnio kabinete. Tuomet su kolega Pavelu Kobak  ėjome sveikinti mero su gimimo diena. Prie arbatos puodelio kalbėjomės apie spaudos situaciją rajone.

Kaip šiandien pamenu tuometinio mero žodžius: „o kas trukdo? Jei yra noras, reikia daryti.“ Neužilgo po šio pokalbio Pavelas paklojo pamatus dabartinėms „Krašto naujienoms“. Bet aš ne apie tai.

Mano svajonė augo ir brendo. Ją pasiekti padėjo politinės reklamos užsakymai rinkimų periodu.

Dirbdama „Širvintoje“, vėliau „Krašto naujienose“, tikiu, įnešiau nemažą savo indėlį, kad leidiniai būtų skaitomi, kad jie tarnautų žmogui. Mylėjau savo darbą ir juokdavausi, kad leidinys – mano nesantuokinis vaikas. Bet šis vaikas užaugo ir turiu jį paleisti.

O aš? Aš žengiu labai svarbų žingsnį mano gyvenime – į gyvenimą išleidžiu naują leidinį – internetinį dienraštį „Krašto žinios“. Pavadinimą jam pasufleravo „Lietuvos žinių“ uždarymas.

Kokios bus „Krašto žinios“? Ko gero labai primins „Krašto naujienas“. Nepasikeitė nei mano pažiūros, nei rašymo stilius. Ir toliau stosiu skriaudžiamo žmogaus pusėn, ir toliau sieksiu teisingumo. Būsiu atvira ir atvirumo tikėsiuos iš skaitytojų.

Noriu pakviesti kiekvieną draugauti ir bendradarbiauti su „Krašto žiniomis“. Tik nuo mūsų priklausys, kokios jos bus, ką apie mūsų rajoną skaitys rajono, Lietuvos, o gal ir Pasaulio gyventojai. Švietimo ir kultūros įstaigoms, bendruomenėms skelbimai ir kitos publikacijos skelbiamos nemokamai. Nemokamai skelbiami visi asmeniniai sveikinimai, padėkos ir užuojautos. Nemokamai publikuojamos gyventojų nuomonės, tačiau paprašysime pasirašyti „Autoriaus įsipareigojimą“, kuriuo autorius prisiima visą atsakomybę už publikacijoje pateiktą informaciją. Toks sprendimas priimtas po to, kai teko bylinėtis teismuose dėl skaitytojo išsakytos nuomonės.

Jau rytoj „Krašto žinios“ nedrąsiai pasibels į skaitytojo duris. Ar jas atversite, ar įsileisite? Neramu. Laukiu kiekvieno Jūsų. Su džiaugsmais ir vargais, su rūpestėliais ir pasiekimais. Skambinkite, rašykite, draugaukime ir būkime kartu. Žvarbiais rudens vakarais sušildykime vieni kitus. Drauge mes galime daug. Jau nuo rytojaus kasdien lauksiu Jūsų internetiniame dienraštyje „Krašto žinios“ adresu www.krastozinios.lt

     Su Jumis ir dėl Jūsų – Neringa Tuškevičienė ir „Krašto žinios“

Tel. Nr. 8-645 07043

info@krastozinios.lt

n.tuskeviciene@gmail.com

7 thoughts on “Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“

 • 2019-10-09 at 22:19
  Permalink

  O tai dabar krasto naujienos užsidaro ? Dabar neaišku kur naujausiu naijienų ieškoti ….

 • 2019-10-03 at 14:18
  Permalink

  Piktadario pergalė gali mus nuvilti, bet galiausiai nugali tiesa. Veskite mus į ją

 • 2019-10-03 at 12:40
  Permalink

  Lai nieks nekaišioja Jums pagalių į ratus

 • 2019-10-02 at 21:52
  Permalink

  Sveikinu naująją spaudos magnatę. Esi to verta. Didžiuojuosi tavim, Karosiuk.

 • 2019-10-01 at 11:45
  Permalink

  Neringa, su nauja pradžia! Smagu, kad išsipildė Jūsų svajonė. Sėkmės ir aštrios plunksnos!

 • 2019-10-01 at 09:02
  Permalink

  Neringa, bet Jūs šaunuolė! Sėkmės naujam leidiniui.

 • 2019-10-01 at 08:59
  Permalink

  Ne kiekviena naujiena yra Žinia, kurią vertėtų perduoti. Naujienos, gerai, bet tai kaip greitas maistas, o Žinios yra tai, ką pats turi žinoti ir ką kitiems turėtum perduoti. Su metais žmogus supranta, kad visų naujienų nepasivysi, o žinių ant pečių nešiotis nereikia. Žinau, kad viskas bus gerai, tikri draugai ieškos ir atras naują formą, o turinys bus tas pats jaukus ir šiltas.

  Nuo šiol mane rasite ČIA.

Comments are closed.