Home » Apie Krašto žinios

www.krastozinios.lt – internetinė svetainė, skirta penkiems pagrindiniams Vilniaus apskrities rajonams: Vilniaus m., Vilniaus raj., Širvintų raj., Ukmergės raj., Molėtų raj. – savo kokybe bei apimtimi prilygstanti daugeliui kitų Lietuvoje veikiančių interneto vartų. Svarbiausi www.krastozinios.lt privalumai yra šie: aktualios, išsamios žinios bei įvairūs skaitiniai, orientuoti ne į sostinės, kas vyrauja kituose didžiuosiuose internetiniuose portaluose, o į apskrities periferijos gyvenimą.

Naujienos iš visos Lietuvos ir Vilniaus apskričiai priklausančių savivaldybių yra atnaujinamos nuolat. Čia taip pat galite rasti ne tik operatyvių naujienų, bet ir skaitinių įvairiomis temomis, pramoginio bei specializuoto turinio, įvairių nuotraukų, garso bei vaizdo reportažų.

www.krastozinios.lt išskirtinis bruožas yra tas, kad čia laukiamas kiekvienas, norintis pasidalinti savo naujienomis su visais skaitytojais. Galite siųsti naujienas apie savo organizaciją, NVO, bendruomenę, kaimą ar miestą el.paštu info@krastozinios.lt arba freesirvintos@gmail.com

www.krastozinios.lt – unikali vieta skaitytojams išsakyti savo nuomonę ir taip dalyvauti portalo turinio kūrime. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai.

Lietuvos Konstitucijoje rašoma:

„Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.

Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas. Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.“

www.krastozinios.lt neredaguoja skaitytojų komentarų nei prieš, nei po to, kai jie pasirodo portale, tai yra grynai skaitytojų sukurtas turinys. Tačiau www.kraštozinios.lt prižiūri komentarus ir pašalina netinkamus – vulgarius, skatinančius smurtauti, grasinančius, užgaulius, reklaminius ir pan. www.kraštozinios.lt išduoda komentaro IP ar kitą informaciją apie komentaro autorius TIK teisėtvarkos struktūroms, esant teisės aktais numatytoms aplinkybėms.

www.krastozinios.lt organizuojami konkursai – konkursai ne profesionalams, o mėgėjams, todėl visuomet bus lygiuojamasi į originalumą, nuoširdumą, novatoriškumą.

Loading