Sidabru išgrynintas vanduo gali tapti geriausiu imuniteto draugu bei didžiausiu virusų ir bakterijų priešu – kalba mokslininkai

     Gerosios sidabro, kaip gamtinio antibiotiko, savybės žinomos jau nuo senovės – ne veltui protėviai laikė vandenį sidabriniuose induose, naudojo sidabrinius stalo įrankius, į vandenį mesdavo sidabrines monetas. Šiuolaikinės technologijos mums leidžia sidabrą paversti ypač skvarbiu ir lengvai įsisavinamu ląsteliniame lygmenyje!

    Apie naudingąsias sidabro savybes kalbėta dar Biblijoje ir Indijos raštuose: senovės išmintis byloja apie sidabro veiksmingumą, saugantis nuo ligų. Sidabru išgrynintas vanduo buvo laikomas ypatingai švariu – teigiama, kad jame nelieka bakterijų. Šiuolaikinis mokslas patvirtina sidabro stebuklus.

    Naujausi mikrobiologiniai tyrimai parodė, kad nano principu veikiantis sidabras ženkliai sumažino bakterijų kiekį tirtuose augalų ekstraktuose (Korėjos nacionalinis universitetas, 2018 m., https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29339306). Mokslininkai seniai pripažįsta sidabro veikimą kaip ekologišką antibakterinį procesą, nedarantį žalos nei mums, nei mus supančiai aplinkai.

  Neabejodami sidabro sveikatinamuoju poveikiu, vandenį iš Lietuvos gelmių leidžiame per “Silverex” filtrą su sidabro nano dalelėmis. Nano – tai smulkiamolekulinis junginys, prasiskverbiantis į ląstelę greičiau ir giliau. Vanduo, filtruojamas per Austrijoje pagamintus “Silverex” filtrus, liečiasi su aukščiausios prabos (99,9 %) sidabru.

    “Silverex” nano filtrais išgrynintas sidabrinis vanduo “Tyruma”: http://tyruma.lt/sidabrinis-stalo-vanduo

    Stiprinkime savo imunitetą. Juk žiema dar nesiruošia išeiti! Būkime sveiki!

 

    Vandens galite užsisakyti telefonu: 870055770 arba nusipirkti adresu Lukšio g. 4, Vilniuje; Sananorių pr. 141, Kaune; Nemuno g. 115, Klaipėdoje; Vairo g 6, Šiauliuose. Vilniaus regiono užsakymo numeris: 868257779 Daugiau informacijos galite rasti adresu www.tyruma.lt

 

 

Užsakymas Nr. ŠS 19-98-3

Parašykite komentarą

*

code