Kaip išvengti sukčiavimų? (video)

  Atsargiai, sukčiai!

Šiuo sudėtingu Lietuvai laiku policija prašo gyventojų išlikti budriems ir nepakliūti į sukčių pinkles. Nusikaltėliai ir toliau aktyviai apgaudinėja žmones. Pareigūnai įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų darbuotojais, siūlančiais įvairias paslaugas. Bendruomenės pareigūnės primena, kad patikimiausias būdas apsisaugoti nuo sukčių – tai budrumas ir atsargumas, o saugotis sukčių reikia ir karantino metu, nes galite sulaukti skambučių, „nekviestų svečių“ su įvairiausiais pasiūlymais. Netikėkite telefoniniais sukčiais!!! Jų „burtai“ labai galingi: kuomet išviliojami el. bankininkystės prisijungimo kodai, praneša apie tariamus laimėjimus „Mikrovisata“. Nepraraskite budrumo ir atidumo, investuojant į akcijas, naftą, kripto valiutą.
Gerbiami senjorai, pensijos nėra išmokamos netikrų pinigų kupiūromis ir policijos pareigūnai jų netikrina. Atkreipiame dėmesį, kad tarnybų atstovai ar pareigūnai turi turėti atpažįstamą uniformą ir tarnybinius pažymėjimus.
Svarbiausia – neatskleisti savo asmens duomenų ir elektroninės bankininkystės kodų!!!
Saugokite save ir savo turtą, o kilus įtarimams – nedelsiant skambinkite 112!

Širvintų PK Bendruomenės pareigūnai

 

KAIP IŠVENGTI SUKČIAVIMŲ???

👉Viena dažniausiai pasitaikančių apgaulės formų, su kuria susiduria gyventojai, yra sukčiavimas. 💳📞🖥💰Sukčiavimų būdų, kuriais siekiama išvilioti asmeninius interneto banko prisijungimo duomenis, pinigus, galima sulaukti bet kur ir bet kada. 👉Nepamiršti šito yra viena iš atsargumo priemonių‼

Posted by Šalčininkų Policijos Bendruomenė on 2020 m. gegužės 6 d., trečiadienis

Parašykite komentarą

*

code