Ko reikia ir ko nereikia miegamojo erdvėje?

   Miegamasis, kaip ir vonios kambarys – bene pačios intymiausios erdvės namuose. Natūralu, kad reikia skirti laiko jo įsirengimui. Juk norisi, kad erdvė būtų ne tik skoninga, stilinga, tačiau ir kad buvimas joje būtų neatsiejamas nuo ramybės, poilsio.
Kiekvienas savaip supranta – koks turėtų būti miegamojo interjeras. Ir nuostabu tai, kad šiuo metu kiekvienas, kuris siekia kažko unikalaus – turi galimybę tokią erdvę susikurti. O kokie daiktai miegamojo erdvėje yra priskiriama prie tų svarbiausių?
1. Žinoma, dažniausiai patalpas labai puošia skoningos pagalvėlės, kurios skirtos ne tik estetikai, tačiau taip pat ir patogumui. Jos turi derėti prie kitų patalpoje esančių
akcentų, labai svarbus harmonijos palaikymas. Ant vienos lovos – iki 10-ies pagalvėlių namų jaukumui.
2. Nors lova yra svarbiausias baldas patalpoje, tačiau greta jos siūlome komponuoti ir kitus baldus, kurie skirti sėdėjimui. Dažniausiai skoningai įsiderina kušetė, kuri ne tik puošia aplinką, tačiau ir tampa jaukia erdve poilsiui.
3. Ar miegamojo aplinka tikrai skirta tik miegui? Nebūtinai. Čia galima ir ilsėtis nemiegant, tačiau kuo mažiau technologijų – tuo geriau. Nors keičiasi mada ir šiais
laikais dažniausiai nerasite TV miegamojo erdvėje, visgi, reikia vengti ir telefonų bei planšečių.

4. Kaip jau minėjome – miegamasis yra labai intymi erdvė, tad visiškai natūralu, kad joje norisi matyti asmeninius daiktus, kurie Jums kelia malonias emocijas. Tai gali būti ir nuotraukos ir žaisliukai, skirti akcentai, kurie skirti tik Jūsų akims.
5. Dažniausiai greta lovos yra komponuojami staliukai ant kurių – patys svarbiausi daiktai Jūsų poilsio poreikiams. Nuo knygos iki stiklinės vandens, nuo dienoraščio iki
kitų smulkmenų, kurios turėtų būti pasiekiamas ranka.
6. Miegamasis be gero čiužinio tikrai nebus geras, tad pirmiausia – jo pasirinkimas ir pagal tai ieškokite labiausiai tinkamos lovos. Juk geras miegas – brangenybė.
Kokie akcentai yra ir turi būti Jūsų svajonių kambaryje? Kiekvienas renkasi pats, tačiau svarbiausia, kad jie puoštų, o ne tik rinktų dulkes.

Užsakymas ŠS Nr. 20-78

Parašykite komentarą

*

code