Rajone registruota 70 susirgimų, atliekama daugybė tyrimų

  Artėjant ilgajam savaitgaliui, pagal šiandieninę statistiką, Širvintų rajone jau turime 70 registruotų COVID-19 susirgimo atvejų. Atliekama daugybė tyrimų sąlytį su sergančiaisiais turėjusiems asmenims.
   Nerimą kelia tai, kad koronaviruso infekcija užfiksuota dar dviejose įstaigose: 2 VšĮ Širvintų ligoninėje ir 3 Socialinių paslaugų centre. Įstaigos laikosi visų Visuomenės sveikatos centro nurodymų, dezinfekavo patalpas, saviizoliacija skirta sąlytį turėjusiems asmenims.
   Šis ilgasis savaitgalis – Visų šventųjų ir mirusiųjų pagerbimo, Vėlinių dienos, kuomet daugelis tvarko kapus, lanko artimuosius. Tačiau įtempta situacija ir vis didėjantys susirgimų skaičiai lemia, kad labai prašome kiek įmanoma sumažinti kontaktus, aprūpinti būtinomis priemonėmis ir produktais, bet ilgiau neužtrukti pas senyvo amžiaus artimuosius.
   Saugokime vieni kitus tam, kad išliktume sveiki!

2 thoughts on “Rajone registruota 70 susirgimų, atliekama daugybė tyrimų

  • 2020-10-31 at 08:23
    Permalink

    Kaip,įdomu būtų sužinoti ar keičiasi požiūris “pochuistų”. Manau,kad ir Širvintose tokių netrūksta. Manau,kad visi Širvintiškiai yra pakankamai atsparus ir ištvermingi įvairiems gyvenimo atvejams.Na o p.Pinskuvienei išmintingų sprendimų.

  • 2020-10-30 at 16:06
    Permalink

    Пиздец подкрался незаметно, хоть виден был издалека.

Parašykite komentarą

*

code