Lapkričio 30 – gruodžio 6 dienomis Širvintų mieste vyks prevencinė akcija

  Lapkričio 30 – gruodžio 6 dienomis Širvintų mieste bus tikrinama, ar gyventojai, palikdami stovėti savo automobilius, laikosi Širvintų rajono aplinkos tvarkymo ir švaros bei Širvintų rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių.

   Užklupus lapkričio lietums ir pažliugus žemei, daugelyje daugiabučių kiemų pastebima, kad gyventojams statant automobilius ant žalios vejos, formuojasi provėžos ir net duobės.  Savivaldybės administracija nuolat sulaukia nusiskundimų iš gyventojų, kad dėl ant šaligatvių pastatytų automobilių negali praeiti ar pravažiuoti su dviračiu ar vežimėliu net iki savo laiptinių. Gaunama pranešimų ir iš atliekų vežėjo apie nuolat užstatomas konteinerių aikšteles.

   Atsižvelgdamas į aukščiau minėtus pranešimus, Širvintų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrius lapkričio 30 – gruodžio 6 dienomis Širvintų mieste skelbia prevencinę akciją, kurios metu bus tikrinama, ar gyventojai, palikdami stovėti savo automobilius, laikosi Širvintų rajono aplinkos tvarkymo ir švaros bei Širvintų rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių.

   Atkreipiame dėmesį, kad pagal šias taisykles draudžiama:

 • važiuoti motorinėmis transporto priemonėmis šaligatviais ar pėsčiųjų takais;
 • statyti transporto priemones ant vejos ar šaligatvio, išskyrus Kelių eismo taisyklėse numatytus atvejus;
 • užstatyti transporto priemonėmis įėjimus į gyvenamųjų namų laiptines paliekant mažesnį kaip 1,5 m pločio atstumą, statyti transporto priemones ant šaligatvių ar natūraliai susiformavusių pėsčiųjų takų;
 • užstatyti transporto priemonėmis komunalinių atliekų konteinerių aikštelių ar stovėjimo vietų aptarnavimo zonas.

   Prevencinės akcijos metu užfiksavus šių taisyklių pažeidimus, bus skiriamas įspėjimas. Pasibaigus akcijai, pažeidėjams už šiuos pažeidimus galės būti skiriama bauda nuo 20 iki 140 eurų, o už pakartotinai padarytus nusižengimus – nuo 140 iki 600 eurų.

2 thoughts on “Lapkričio 30 – gruodžio 6 dienomis Širvintų mieste vyks prevencinė akcija

 • 2020-11-27 at 09:45
  Permalink

  Kils didžiulis nepasitenkinimas. Tiesa, tik anoniminiuose komentaruose. Bet taip tylintiems Veršiams, Buliams ir Telyčioms reikia. O viešai visi mierę girs, šlovins jos darbus. Pasiruoškite alpti ir svaigti, kokia graži Širvintų eglutė ir kaip gražiai papuoštas miestas. Ačiū merei Živilei.

 • 2020-11-27 at 08:31
  Permalink

  Aikšteles pirma įrenkit, o tada tikrinkit

Parašykite komentarą

*

code