Langų specialistai pataria: Langų priežiūra, jų remontas

    Norint saugoti šilumą namuose,  bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines tarpines.

            Kodėl reikia keisti tarpines? Guminių tarpinių eksploatacijos  laikas 5-7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokios priežiūros guminei tarpinei, ( nevalėte ir netepėte silikonu) guminės tarpinės  tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį ,triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtoma guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko lengvai patenka drėgmė ir šaltis  į patalpas. Jei per uždarytą langą veržiasi drėgmė ir šaltis,  vienas iš požymių, kad  nusidėvėjusios tarpines nebeatlieka savo funkcijos.  O per nesandarius langus prarandama šiluma.

   Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q- LON poliuretano tarpines.

  Q-Lon tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 20 metų. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo koeficientas (K) – 0.033 w/mk.

 Tarpinė atspari ultravioletiniasms saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinė sudaryta iš poliuretano putų ir apgaubta karbonu, kas ir užtikrina jos ilgaamžiškumą.  Nors jūsų langams bus  10 metų ir daugiau jie jums vėl tarnaus , kaip nauji

   „Schlegel Q-Lon“, pagamintas naudojant unikalų medžiagų derinį ir neprilygstantį kitoms medžiagoms, naudojamoms tarpinėms. Vokiečių  Schlegel firma  rekomenduoja  aukščiausią sandarinimo funkcijos standartą net ir ekstremaliomis sąlygomis. Nuolatiniai tyrimai ir plėtra, taip pat griežta medžiagų patikra ir kokybė patikrinimų metu „Q-Lon“ šiandien tapo viena iš geriausiai žinomų sandarinimo sistemų. „Q-Lon“ putplasčio tarpinės – didžiausias medžiagos ir funkcijos privalumas:  Puiki “atmintis” – po suspaudimo grįžta į savo  pradinę formą. Lengvai suspaudžiamas – mažos suspaudimo jėgos, neveikiamos temperatūros svyravimų, grybelių, nepaveikiamas UV spindulių ar ozono. Platus veikimo diapazonas esant ypač šaltoms ir karštoms oro sąlygoms. Nepriklausomas testavimas „Q-Lon“ buvo kruopščiai išbandytas nepriklausomų sertifikuotų bandymų įrenginių, kurie aiškiai rodo jo puikų našumą, palyginti su kitomis dažniausiai naudojamomis sandarinimo medžiagomis ir konstrukcijomis. Visų pirma buvo įrodyta, kad laikui bėgant Q-Lon tarpinės išlaiko žymiai geresnes savybes ir veikimą, kai po 10 000 langų ir (arba) durų atidarymo ir uždarymo ciklų kitos medžiagos praranda gebėjimą atitikti įprastus eksploatavimo reikalavimus. Tai turi įtakos oro sąlygoms, šilumos izoliacijai, garso slopinimui ir sandarumui.  Norėdami sužinoti daugiau apie šią ir kitas našumo normas, skaitykite „Schlegel“ „WeathersealSelection & Specification of Europe Guide“. Q-Lon poliuretano putplasčio sandarikliai: įrodyta ir išbandyti beveik 50 metų.
   Kam reikalingos orlaidės arba ventiliaciniai vožtuvai, plastikiniuose languose?

   Norint išvengti  langų rasojimo,  pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitus medinius langus į plastikinius ne vienas susidūrėme su pelėsio atsiradimu ir langų rasojimo problema. Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai NE!

  Patalpose, kuriose oro drėgnumas yra per aukštas, vėstantys garai virsta vandeniu – kondensuojasi. Norint kambaryje sumažinti oro drėgnumą būtina gera oro ventiliacija visas 24 val. per parą. Tam rekomenduojami ventiliaciniai vožtuvai , kurie apsaugos  nuo per didelio drėgno  oro patalpoje. Plastikinių langų vožtuvai  yra lengvai montuojami nepažeidžiant lango rėmo. Tai puiki priemonė oro apykaitai atkurti, neleidžianti sumažinti oro kokybės, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpoje, kondensato susidarymo, langų rasojimo, pelėsio, kuris ne tik gadina patalpos vaizdą, bet ir neigiamai veikia žmogaus sveikatą.  Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje lengviau sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių ir kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir daugelio kitų. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų, rasojančių langų. Tai ypač aktualu šiuo metu, kai siaučia COVID-19 pandemijos virusas. Nereikės atidarinėti langų ir papildomai vėdinti patalpų. Taip save ir savo artimuosius dar labiau apsaugosite nuo pavojingo Koronaviruso.

   Vėdinant patalpas atidarius langus netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas, ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.

Air –Box comfort vožtuvai padės jums išvengti  langų rasojimo ir pelėsio. Visada bus grynas oras be triukšmo , dulkių ir skersvėjų. Jie puikiai atstoja orlaides.

Air- Box eco – tai ventiliacinis vožtuvas su filtru kuris filtruoja orą patenkanti iš lauko su triukšmo apsauga ir patenkančio oro valymu nuo žiedadulkių, dulkių, sporų ir suodžių nuo gyvenamųjų, viešųjų ir pramoninių pastatų su mechanine arba natūralia ventiliacija

Karantininė akcija : karantino metu  iki vasario 15  d. užsisakę  3 ir daugiau  langų remontą taikysime  net iki 25 % nuolaidą. Plačiau skaitykite www.remvalus.lt

Tel. 8 604 24 268, 8 606 93229

Užsakymas ŠS Nr. 21-10

Parašykite komentarą

*

code