I.Šeiniaus premija skiriama J.Zinkevičienei ir dailės galerijai “Vieversys”

    Širvintų rajono savivaldybės taryba vienbalsiai nuterė Igno Šeiniaus premiją skirti tautodailininkei Joanai Zinkevičienei ir Širvintų rajono visuomeninės jaunimo ir moksleivių organizacijos dailės galerijai „Vieversys“ (steigėjos mokytojos Stasė Rulevičienė ir Aldona Ragelskienė).
  Tautodailininkei Joanai Zinkevičienei – už reikšmingą liaudies meno tradicijų puoselėjimą ir Širvintų krašto garsinimą Lietuvoje. Surengusi ne vieną personalinę parodą, yra aktyvi rajono tautodailininkų bendruomenės narė, nuolat dalyvauja ir savo darbus pristato Adomo Varno, Monikos Bičiūnienės premijų parodose, tapytojų pleneruose. 2007, 2018 m. Joana Zinkevičienė pelnė Geriausio Vilniaus apskrities liaudies meno meistro vardo apdovanojimą konkursinėje parodoje „Aukso vainikas“, penkis kartus tapo II ir III vietos laimėtoja.
    Širvintų rajono visuomeninės jaunimo ir moksleivių organizacijos dailės galeriją „Vieversys“ (steigėjos mokytojos Stasė Rulevičienė ir Aldona Ragelskienė) – už nuopelnus organizuojant kūrybinę jaunimo, moksleivių ir suaugusiųjų veiklą, kuriant vieningą dailinio ugdymo sistemą Širvintų rajone, Širvintų krašto garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų (nuo 1999 m. dalyvavo regioniniuose, respublikiniuose konkursuose, tarptautiniuose projektuose, iliustravo knygas ir kt.).
  Šiam sprendimui įgyvendinti numatyta 1 539,68 Eur. Už sprendimo įvykdymo kontrolę atsakingas Švietimo ir kultūros skyrius.

Parašykite komentarą

*

code