Kas pasirūpins saugia aplinka mieste dėl apleistų, nenaudojamų pastatų….?

  Visiems tėvams rūpi jų vaikų saugumas. Tačiau kaip jį užtikrinti?
Tikras „vaiduoklis“– Širvintose, Zibalų gatvėje esantis daugiaaukštis pastatas, buvęs sėklų fabrikas. Neabejingi piliečiai informuoja, kad ten landžioja nepilnamečiai, kad ten labai nesaugu. Nepilnamečiai pastebėti ir kitame apleistame pastate Kalnalaukio gatvėje netoli pliažo.

   Tėvų pareiga rūpintis savo vaikų saugumu, paaiškinti bei kontroliuoti kur ir su kuo jie leidžia laisvalaikį. O gyventojams patariama pastebėjus nepilnamečius apleistuose pastatuose pranešti 112, atvykę pareigūnai išsiaiškins kieno vaikai, pasikalbės su tėvais bei įspės, kad už vaikų nepriežiūrą taikoma administracinė atsakomybė pagal Administracinių nusižengimų kodeksą (ANK) 73 str. (Tėvų valdžios nepanaudojimas arba panaudojimas priešingai vaiko interesams).

   Kas pasirūpins saugia aplinka mieste dėl apleistų, nenaudojamų pastatų….?

Širvintų r. Policijos komisariatas

 

6 thoughts on “Kas pasirūpins saugia aplinka mieste dėl apleistų, nenaudojamų pastatų….?

 • 2021-04-07 at 19:55
  Permalink

  Kodėl Širvintų. r. sav., kuriai vadovauja merė Ž. Pinskuvienė tokia apsileidusi???

 • 2021-04-07 at 14:25
  Permalink

  Jei yra savininkai manau jie patys turėtu kažką daryti, apteverti arba sutvarkyti tą namą, nes vaikam norysi tyrinėti, todel jie ten ir lenda. Už tai jų bausti negalima.

 • 2021-04-07 at 12:19
  Permalink

  Vaikai smalsūs. Ir tai normalu. Bet rajono valdžia pati arba prispaudus savininkus turi pasirūpinti, kad vaikai į tokias vietas nepatektų.

 • 2021-04-07 at 12:15
  Permalink

  Nemanau, kad tie vaikai turi buti kalti. Aišku tai yra jiems didele pamoka, kad negalima eiti ten. Bet kai mes buvom vaikai visi ta irgi praėjom. Mes eidavom kur negalima kaip ir šitie vaikai.

 • 2021-04-07 at 10:59
  Permalink

  Greitai Širvintos užmiršo apleistam pastate žuvusį priešmokyklinuką. Vėl laukiama nelaimės?

 • 2021-04-07 at 09:11
  Permalink

  Kas savininkas?

Parašykite komentarą

*

code