Ugniagesiai: Savaitė itin gausi pagalbos prašymais

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos

informacija apie gaisrus bei atliktus gelbėjimo darbus

už laikotarpį nuo 2022-03-09 d. iki 2022-03-16 d.

Pranešame, kad 2022 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 17 gaisrų, atliktas 21 gelbėjimo darbas.

Gaisrai

  1. 2022-03-09 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav., Vidiškių sen., Vidiškių mstl. Tuopų g. reikalinga pagalba Ukmergės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai gaisro metu įvykio vietoje papildant deguonies balionų atsargas.
  2. 2022-03-10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų r. sav., Gelvonų sen., Šiliankos vs. užsidegė medinio vieno aukšto namo kaminas. Gaisrą pastebėjo kaimynas ir išvedė šeimininkę iš pastato. Atvykus, medinio namo dūmtraukyje degė suodžiai. Buvo apardytas kaminas, dūmų detektoriaus name nebuvo.
  3. 2022-03-12 d. gautas pranešimas, kad Širvintų r. sav., Kernavės sen., Kernavės mstl. Senovės g. apie 10 metrų nuo pastato, autoserviso kieme dega mikroautobusas. Atvykus, prie autoserviso atvira liepsna degė mikroautobusas Ford. Sudegė visos automobilio degios detalės.
  4. 2022-03-13 d. gautas pranešimas, kad Širvintų r. sav., Širvintų m. Atminties g. dviejų aukštų mūrinio namo kamine dega suodžiai. Iki atvykimo savininkai jau buvo užgesinę suodžius vandeniu. Atvykus patikrinta palėpė, rasta įkaitusių vietų, kurios buvo perpiltos ir ataušintos.
  5. 2022-03-14 d. gautas pranešimas, kad Širvintų r. sav., Kernavės sen., Kunigiškių I k. dega ūkinis pastatas – klojimas. Pastatas medinis, viduje yra priekabos, įvairūs daiktai. Atvykus atvira liepsna degė medinis ūkinis pastatas. Sudegė stogas išdegė vidus. Sudegė viduje buvusi priekaba, plastikinė valtis bei ūkio apyvokos daiktai.
  6. 2022-03-15 d. gautas pranešimas, kad Širvintų r. sav., Zibalų sen., Kiauklių k. Bažnyčios g. dega vieno aukšto mūrinis namas. Namuose dūmai, yra dujų balionas. Pranešėjas stengiasi išeiti iš namo. Ar yra dar kas namuose nežino. Atvykus degimo požymių neaptikta, žmogus šnekėjo nerišliai, galimai neblaivus.
  7. 2022-03-15 d. gautas pranešimas, kad Širvintų r. sav., Kernavės sen., Klišabalės k. Klevų g. kažkas dega. Atvykus aptiktas su priežiūra kūrenamas laužas. Pažeidimų nenustatyta.
  8. 2022-03-16 d. gautas pranešimas, kad Širvintų r. sav., Kernavės sen., Semeniškių k. dega pieva. Atvykus degė pieva. Pastatai apsaugoti. Išdegė apie 3,5 ha teritorijos.

 PAGD prie VRM

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija