Skandalas Širvintų ligoninėje: kojos traumą patyrusį vyrą pasitiko neblaivūs medikai

    Skandalas Širvintų ligoninėje – į naujienų portalą tv3.lt kreipusis moteris tikina, kad rugpjūčio 22-ąją, kartu su kojos trauma patyrusiu vyru atvykusi į Širvintų ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrių, rado neblaivius medikus. Tai patvirtina ir policijos informacija. Pasak jų, tą dieną keliems ligoninėje budėjusiems medikams buvo nustatytas neblaivumas.

   Kaip rašoma šv3.lt,   Pasiteiravus, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ar buvo gautas pranešimas apie tokį įvykį paaiškėjo, kad su situacija policija yra susipažinusi. „2022 m. rugpjūčio 22 d. apie 22 val. buvo gautas pranešimas apie tai, kad pranešėjai lankantis ligoninės priimamajame apie 19:30 val. pastebėjo galimai neblaivius ligoninės personalo darbuotojus. Pareigūnams atvykus į VšĮ „Širvintų ligoninė“ priėmimo-skubios pagalbos skyrių buvo patikrinti pamainoje dirbusių darbuotojų blaivumai. Keliems iš jų buvo nustatytas 1,13 prom. ir 2,08 prom. neblaivumas. Apie patikrinimo rezultatus informaciją sprendimui priimti buvo iš karto perduota darbdaviui – VšĮ „Širvintų ligoninės“ laikinai vykdančiam direktoriaus funkcijas Dainiui Bučui“, – teigia Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

   Tačiau Širvintų ligoninės administracija tokią informaciją griežtai neigia ir teigia, kad tą dieną jie jokių nusiskundimų negavo.
Visą straipsnį galite rasti: Skandalas Širvintų ligoninėje: kojos traumą patyrusį vyrą pasitiko neblaivūs medikai

 

 

 

 

16 thoughts on “Skandalas Širvintų ligoninėje: kojos traumą patyrusį vyrą pasitiko neblaivūs medikai

 • 2022-09-16 at 08:24
  Permalink

  Tie, kurie moko kitus, nemėgsta, kai būna pamokomi atgalios.

 • 2022-09-16 at 07:54
  Permalink

  Liūdnas vaizdelis. Labai liūdnas. Daugumai politikų vasaros atostogos dar nesibaigė. Panašu, kad ir nesibaigs iki kovo mėnesio.
  Kiti skleidžia mitą, kad širvintiškiai bijo kažką pasakyti prieš valdžią, nes ojojoj kaip bus blogai. Kai kurie ima ir patiki šiais gąsdintojais.
  Tačiau štai 3 (net 3!) asmenys, pasirašę vardais ir pavardėmis, paliudijo susidūrę su situaciją aprašyta spaudoje.
  Ir ką? Ir nieko. Nič nieko. Niekas jų liudijimais nesusidomėjo. Tik vienas politikas išdidžiai pareiškia: patys kalti – ne už tuos balsavote. O kas tie “tie” gelbėtojai ir ką jie turi pasiūlyti geriau, taip ir lieka neaišku.

  Kas apgins viešąjį interesą?

 • 2022-09-15 at 23:01
  Permalink

  Tikrai žinau bent dalį esamos alkoholinės padėties. Autentiškai, iš pirmų lūpų. Iš pokalbių su medikais gatvėje. Kokia padėtis, visi žinome, nes legendos sklinda. Yra chirurgas – gyvoji legenda. Daugkartinis kandidatas. Tarybos narys.
  Yra gydytoja, važinėjanti iš Vilniaus. Taip pat su alkoholine istorija. Gal dar kas nors yra.
  Jeigu atleisti nusižengusius, ar bus kam atvažiuoti ir dirbti? O jeigu pas mus gydytojai neužsilaiko, tai kodėl? Ar yra priežasčių? Normalioje savivaldybėje, tokie įvykiai tyrėtų būti aptariami uždarame komitetų posėdyje.
  O pas mus viskas aptariama už uždarų antro aukšto durų.
  Už visą esamą padėtį atsakingas darbdavys ir darbdavė… Nes jai suteikėte tokią teisę.

 • 2022-09-15 at 22:49
  Permalink

  Pareigūnams atvykus į VšĮ „Širvintų ligoninė“ priėmimo-skubios pagalbos skyrių buvo patikrinti pamainoje dirbusių darbuotojų blaivumai. Keliems iš jų buvo nustatytas 1,13 prom. ir 2,08 prom. neblaivumas. Apie patikrinimo rezultatus informaciją sprendimui priimti buvo iš karto perduota darbdaviui – VšĮ „Širvintų ligoninės“ laikinai vykdančiam direktoriaus funkcijas Dainiui Bučui.
  Taigi darbdavys ŽINO. Ir darbdavio darbdavys MerėŽivilė irgi ŽINO.
  „Labai nemaloni situacija. Išnagrinėjus Jūsų pateiktą informaciją apie Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus darbą jūsų minimu laiku, apie 19 val., manome, kad informacija neteisinga, nes skyriaus personalas paslaugas suteikė ne vienam pacientui ir skundų dėl medicininių paslaugų atlikimo negavome. Dėl gydytojų rašto atsiprašome. Tuščią tarą, manome, galėjo išmesti ir pacientai“, – sakė VšĮ „Širvintų ligoninės“ administracijos atstovai.
  Taigi girtumo neneigia, nes girtumas netrukdo suteikti neskundžiamas paslaugas.

 • 2022-09-15 at 21:22
  Permalink

  O man kilo klausimas. Tai kas dabar meluoja? Ligoninės vadovas ar policija?

 • 2022-09-15 at 21:21
  Permalink

  Normaliam rajone po tokios žinios turėtų būt tūkstančiai pasipiktinusių. Bet pas mus tapo įprasta tyliai kaimynui padejuoti ir nieko nedaryti. Et… Ar po to galim tikėtis permainų? Vargu bau.

 • 2022-09-15 at 18:07
  Permalink

  Dar vienas komentaras iš feisbuko:
  “Mes esam susidūrė, bet neskelbiame visai lietuvai.”

  Faktų su pavardėmis daug. Tikrai skandalas. Tik labai gaila, kad tarp politikų neturime lyderio. Merė ir ta, pabrukus uodegą, nusprendė apsimesti, kad nieko neįvyko

 • 2022-09-15 at 17:39
  Permalink

  Ar tik ne tas medikas, kur merės rinkiminiame plakate . O ji jį gerai pažinojo. Visiems yra žinoma apie girtų ligoninės medikų darbą . Tik merė nežino.

 • 2022-09-15 at 15:19
  Permalink

  Ne į temą, bet irgi prie skandalų…

  Delfi: “Po Pukelio spaudimo Seimo nariams vienas neatlaikė, atšaukė parašą ties LFF įstatymu”

  Kitos savaitės “Auksinis protas” klausimas: kas tas “vienas”?

  Ačiū “vienam” – patvirtinote gandus, ką žiniasklaida anksčiau rašydavo.

 • 2022-09-15 at 09:43
  Permalink

  Aš niekada nerašiau apie postamentą, fontanus, meno mokyklos stogą, švietimą, gatvių apšvietimą, seniūnijų finansus…
  Ir niekada, pasirodžius straipsniui apie visiškai girtą greitosios pagalbos pajūrio medikę, nerašiau tai (apytiksliai) :
  “O Širvintose, mikriukui vykstančiam į Vilnių, pravėrus duris, medikė išgriūna laukan”.
  Nerašau, nes man neįdomu.
  Dabar galėtų kas nors kitas neparašyti…

 • 2022-09-15 at 08:46
  Permalink

  Kas gi iš politikų sureaguos pirmas? Tuo ir skiriasi lyderis nuo minios, kad nelaukia kitų reakcijos – pirmas užduoda toną. Testas politikams

 • 2022-09-15 at 07:19
  Permalink

  Paliudijimai apie tokius atvejus iš feisbuko:

  “Ir aš ir mama irgi galim patvirtinti, kad medikai širvintų priimamajame neblaivūs. Bet dėkui Vilniaus medikams, kad likome sveikos”

  “Čia ne naujiena man buvo sausio men”

  Norėtųsi matyti bent kažkokią politikų reakciją.

 • 2022-09-14 at 23:49
  Permalink

  Širvintose visose nesėkmėse kalti konservatoriai

 • 2022-09-14 at 23:47
  Permalink

  Normaliam rajone meras trenktų kumščiu į stalą ir kviestų ant kilimėlio ligoninės vadovą. O ką čia trenksi, jei pati pastatei?

 • 2022-09-14 at 20:50
  Permalink

  Nu sveikinu ponią merę. Savo laiku taip švaistėsi žmonėmis, kad dabar turi ką turi.

 • 2022-09-14 at 20:47
  Permalink

  Sako, terapinio daktarė iš Vilniaus atleista dėl to paties. Manot, nustojo gerti? Patikrinkit

Parašykite komentarą

*

code