Ukmergės gyventojai apsipirkti galės dar patogiau – atnaujinta jau šešioliktus darbo metus skaičiuojanti „Maxima“

  Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ Žiedo g. 1, Ukmergėje po trumpos pertraukos rugpjūčio 29 d. atidarė modernią XX formato „Maxima“ parduotuvę. Vieno seniausių Lietuvos miestų gyventojai kviečiami užsukti įvertinti per tris savaites parduotuvėje įvykusius pokyčius bei pasinaudoti specialiai atidarymui sukurtomis akcijomis ir pasiūlymais.

  Dar 2007 metais atidarytoje, gyventojų pamėgtoje parduotuvėje apsipirkti patogu tiek ukmergiškiams, tiek miesto svečiams, tad tikimasi, jog įvykę pokyčiai tikrai neliks nepastebėti. Naujai įrengtose vitrinose pirkėjai galės rasti gausų šviežios lietuviškos mėsos ir sūrių asortimentą, praplėstas ir kruopščiai atrinktas sezoninių vaisių ir daržovių pasirinkimas – kaip iš močiutės daržo.

  „Tai jau 163-oji atnaujinta tinklo parduotuvė, kurioje pirkėjai savo pamėgtas prekes gali rasti pastebimai šviesesnėse, naujai išplanuotose erdvėse, kuriose ne tik dar lengviau orientuotis, bet ir paprasta rasti savo mėgstamus produktus. Šviežiomis bandelėmis kvepiančioje parduotuvėje pirkėjų laukia ir didesnė kulinarijos, šviežio ir šaldyto maisto įvairovė. O bent trumpam nusikelti ir savo virtuvėje pajusti egzotiškas šalis, tokias kaip Meksika, Indija ar kur tik siekia fantazija padės dar gausesnė „Pasaulio skonių“ linija – tai įvairūs padažai, prieskoniai, makaronai ar kiti etninių virtuvių produktai. Klientai atnaujintos parduotuvės asortimente gali rasti ir dar daugiau sveikuoliškų alternatyvų – be cukraus, gliuteno ir t.t.“, – pasakoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė.

  Taip pat parduotuvėje praplėstas ir išsinešti paruošto maisto pasirinkimas skubantiems bei laiką taupantiems pirkėjams. Kulinarijos ir konditerijos gaminiai atnaujintoje „Maximoje“ siūlomi supakuoti, tai padės išvengti eilių ir palengvins pirkėjų apsisprendimą – pirkėjai iš karto gali įvertinti pasirinkto gaminio svorį ir kainą. O iškilusius klausimus klientams padeda spręsti juos gerai pažįstantys ilgamečiai darbuotojai – net 22 iš jų šioje „Maximoje“ dirba ilgiau nei dešimtmetį. Atsinaujinusia parduotuve ir pirkėjais iš viso rūpinsis 53 darbuotojai. Ir vėl duris atvėrusi parduotuvė pirkėjų lauks kasdien nuo 8 val. iki 22 val.

Atšviežintos parduotuvės prekybinis plotas yra 1753  kv. m, o bendrasis plotas siekia 3372 kv. m. Atnaujinimo darbų metu prekybinėje salėje buvo atnaujinti stelažai, sumontuota nauja šaldymo įranga, įrengtos naujos šviežio maisto vitrinos.