Jums reikia naujo vado

Neringa Tuškevičienė: Jums reikia naujo vado.

Kartojama. Publikuota 2023-10-16

  „Dvylika metų aš jus vedžiojau į medžioklę. Aš pasenau. Jums reikia naujo vado – jauno, stipraus, gudraus. Aš išeinu,“ – visi puikiai prisimename legendinio serialo apie Mauglį, vilkų gaujos vado Akelos žodžius.

  Šešiolika metų atidaviau žiniasklaidai ir kurį laiką buvau laikoma įkvėpėja, palaikytoja tų, kurie siekia tiesos, aiškumo, lygybės. Man visada buvo svarbu būti reikalingai. Todėl neskaičiavau savo valandų ir darbo. Tiesiog dariau tai, kuo tikėjau.

  Deja, ir stiprieji pavargsta.

  Nesileisiu į smulkmenas. Tačiau daugiau negaliu sau leisti taip gyventi ir savo gyvenimo kryptį keičiu kardinaliai.

  Žinau, kad ši naujiena kai kuriems bus lyg šventė. Nesikuklinkite – švęskite. O kitiems, kaip perkūnas iš giedro dangaus. Sakys, kad maivausi. Taip, aš esu labai kantri, galiu nutylėti, kai esu užgauliojama, galiu atsitraukti, kai matau, jog trukdau, galiu nuryti kartėlį, matydama, jog esu išnaudojama ir apgaudinėjama. Net ir pagiežingi komentarai bei asmeniniai laiškai nepriverstų manęs išeiti.

  Aš matau, kad šiandien Širvintose nereikia tiesos. Nejaudina žmonių dovanėlėms taškomi pinigai, sužlugdyta sveikatos apsauga, žlugdomas švietimas ir kultūra. Juk taip gražiai gėlytės žydi!

  „Bijau“, „negaliu“, „suprask ir mane…“ Taip teisinatės, kai pasakojate apie neteisybę, korupciją, mobingą… Pasakojate, bet prašote neviešinti.

  Tai rodo, kad „Krašto žinios“ jums nereikalingos. Tad informuoju visus, kad dedu ant stalo savo aštriąją plunksną. Lai ji lieka malonių laiškų ir straipsnių rašymui.

  Šiandien lenkiuosi žemai tiems, kas skaitėte, palaikėte. Kas dalinotės savo pastebėjimais ir informacija. Dėkoju ir kritikams, jūs padėjote augti.

  Jums reikia naujo vado!

O gal nereikia jokio?

P.S.: Labai norėčiau „Krašto žinias“ perleisti į patikimas rankas, kad jos toliau gyvuotų, išklausytų, palaikytų  ir gintų tuos, kam to reikia. Tad jei būtų pirkėjas „Krašto žinioms“, svarstyčiau šį klausimą. Juk esu vienintelė savininkė ir akcininkė. Neatsiradus pirkėjui, sausio 1 d „Krašto žinios“ bus tiesiog uždarytos.

Vis dar su Jumis ir dėl Jūsų

Neringa ir Krašto žinios

42 thoughts on “Jums reikia naujo vado

 • 2024-05-07 at 20:24
  Permalink

  Neringa, ačiū už Jūsų nepriekaištingai nepailstamą laisvo žodźio ir nuomonės skleidimą pinskų užvaldytame krašte. Gaila širvintiškių, prarandančių kitos nuomonės langą. Paradoksas: tiesos žmonės pavargsta, niekšeliai amžini. Kalta ir bendruomenė, jei nebeatskiria tiesos nuo melo ir nepalaiko tiesos skleidėjų. Sėkmės Neringai. O pinskams dzin tie širvintiškiai – reikia Europą tvarkyti.

 • 2023-11-28 at 14:44
  Permalink

  Negi niekas nepasiūlys išeities? Laikas tiksi. Neringa, dar pagalvokit prieš išeidama

 • 2023-11-20 at 09:52
  Permalink

  Aha, tipo: “Tu eik, ereli, vienas (viena), o mes pažiūrėsime”.
  Tai būtent viena iš priežaščių, kodėl Neringa nenori daugiau tęsti šio darbo yra ta, jog publika viską numetė ereliams, o patys nusiplauna. “išnaudoja”, kaip buvo rašoma tekste. Mes faini ir pūkuoti, nesusitepę ir nesusimovę, teisūs ir teisingi, nes niekur nesikišame, niekam neprieštaraujame, nieko nesiūlome, nieko neanonimškai nekomentuojame, nieko nedarome, reiškia, ir niekada neklystame.

  Tiesa, vėliau Neringa išreiškė abejones. Tai galbūt viskas per tą laiką pasikeitė. Dėl to Neringa galėtų visiems paaiškinti savo šiandieninę poziciją. Ar tęs darbą, o gal jau rado naują savininką.

 • 2023-11-19 at 21:54
  Permalink

  Nebijok būti nepripažintu ar nepritapusiu prie bandos. Ereliai skrenda vieni. Pingvinai plaukia kartu.
  Jūs esate labai drąsi

 • 2023-10-26 at 14:50
  Permalink

  Stebiu situaciją ir paskutiniai plaukai piestu stojas. Taip giriat KŽ, o niekam nekyla klausimas, kaip jas išsaugoti.

 • 2023-10-24 at 21:59
  Permalink

  O man čia panašu į pagalbos prašymą

 • 2023-10-23 at 06:32
  Permalink

  Tik po kurio laiko, perskaičius tokią žinią galiu rašyti… Ima neviltis, jei iki šiol Neringos dėka viešinamai vienpartinei, liaupsių prisikurtai informacijai neliks alternatyvos. Nenustebkime jei živjono TV susikurs, juk jau netoli iki to.

 • 2023-10-20 at 20:18
  Permalink

  Nepainiokite. Ji nepasiduoda. Straipsnyje aiškiai pasakyta, kad tiesiog nebenori būti išnaudojama.
  Net ačiū žmonėms sunku pasakyti, tai ką jau kalbėti apie kažką daugiau.
  Iš 5500 “Krašto žinių” feisbuko prenumeratorių kiek po šiuo straipsniu pasakė “ačiū”?
  O kiek nesislapstydami, lyg būtų paieškomi Interpolo, nepabijojo pasirašyti vardu ir pavarde?

  Aš tik dėl vado Neringai nepritariu. Žmonės patys turi pakelti šiknas ir vieną kartą pradėti patys kažką judinti, o ne laukti “gelbėtojo”

 • 2023-10-20 at 19:01
  Permalink

  Neringa, jus puiki, protinga, išsilavinusi moteris, kuri gali suprasti ir skurdžių.
  O kam pasiduoti, kad laimėtų melas. Nereikia. Širvintų rajone nuo 2015 m. vyrauja vien “MELAS”. Tegyvuoja Širvintų rajone išsilavinimas, protas, žinios, bendravimas, supratimas apie realų gyvenimą, realus gyvenimas, o ne cirko numeriai, kuriuos organizuoja Pinskų šeimyninė ranga.

 • 2023-10-19 at 17:39
  Permalink

  Būsiu žiauri. Neringa, nebūtų reikėję tau ieškotis papildomo darbo, jei būtum principingesnė. Paprašė nuotraukų – duodi. Ar nors centą už tai gavai? Ne!!!. Net ačiū ne visi pasakydavo. Kiti net neparašydavo, kad nuotraukos tavo. O juk kuras į renginį kainuoja, tavo darbas kainuoja. Kol nepradėsi imti pinigų už savo darbą, tol taip ir bus.
  P.S.žinau, ką tau reiškia Krašto žinios. Todėl man dar labiau liūdna. Tu sutverta rašyti.

 • 2023-10-19 at 15:38
  Permalink

  Širvintos jau kuris laikas yra „stovintis vanduo“. Čia ne apie infrastruktūrą. Neringa, keliaukite į priekį ir kuo spartesniais žingsniais. Reikia mėgautis gyvenimu ir savo galimybėmis. Ačiū už sąžiningumą ir padorumą.

 • 2023-10-18 at 22:04
  Permalink

  O. Liuks. Pavarykit ant Neringos. Tada sukyla jos kovotojo dvasia ir ji rašo griežtai. Pavarykit daugiau. Tada ji tikrai neišeis

 • 2023-10-18 at 21:44
  Permalink

  Taip gaila,kur dabar užuojautos bus talpinamos?
  Kur sarpauskas išlies savo tulžį?

 • 2023-10-18 at 21:27
  Permalink

  samdyti ar šiaip intelekto nesužalotomis smegenėlėmis džiūgauja komentarus rašydami? senokai nepuldinėjo ir nesikandžiojo. bet skaito, žino kas rašoma. ačiū jums- tik įrodote, kad Krašto Žinios vertos pagarbos.

 • 2023-10-18 at 19:24
  Permalink

  Nu labai gera naujiena..

 • 2023-10-18 at 09:11
  Permalink

  Valio.pagaliau.kad cia nebuvo net ka skaityti.užuojautos tik ir purvo drabstymasis.

 • 2023-10-17 at 20:09
  Permalink

  Tai buvo pagrindinė informacija, iš kurios buvo galima sužinoti, kad darosi rajone. Nesvarbu ar geras, ar neigiamas komentaras, bet vistiek jame yra tiesa apie rajono valdžios smegenų plovimą rajono gyventojams. Dabar pas mus bus dar tikresnė “DEMOKRATIJA”.
  Šeimyninė ranga įsikūrė tvirtai, rajono biudžetas geras, reklamai pinigų sočiai yra.
  Kuo dabar dirba Živilė Lietuvoje? Nes spaudai prisistato Regionų partijos pirmininke, televizijos laidoje pirmininko vice. Jonas Pinskus iš seimo išeiti negali, kadangi dirba , o Živilei, kaip merei dirbti nereikia, važinėja darbo metu po Lietuvą. Vežioja maišelius ir šakočius, kuriuos užpirko už kuro čekius. Kad šakotį nupirkti reikia pririnkti čekių už kurą (už kurį pati nemoki) Pasiimi pinigus, perki šakotį. Čia jos teiginys televizijoje. Kad būtų tik šakočiai!!!!!!
  Širvintų skurdžiams (pajamos iki 566 Eur per mėnesį) ir ne tik skurdžiams makaronai dosniai kabinami ant ausų, o nesprendžiami, kaip pagerinti jų gyvenimą.
  Neringai sėkmės ir stiprybės visur ir visada!

 • 2023-10-17 at 15:53
  Permalink

  Ačiū, Neringa, už bendradarbiavimą, visad tariamą gerą žodį, už rašomą teisybę. Visad skaitydavau Jūsų leidžiamą internetinį laikraštį. Sėkmės Jūsų tolimesniame gyvenimo kelyje.

 • 2023-10-17 at 11:25
  Permalink

  Arai, žinau, kad manęs žiaaaaaaauriai nemėgsti. Nepergyvenk. Nieko tokio. Greitai nebesusitiksime net internetinėje erdvėje.

  O ar manęs kas klausė? Būtent, kad PAKLAUSĖ

 • 2023-10-17 at 11:15
  Permalink

  Graužini ! Ar tavęs čia kas nors klausė? Kokiu Chamu reikia būt ,kad visur lyst kur esi nepageidaujamas.Esi tokio pat lygio kaip ir gudonytė iš spadviliškio. Atsiprašau gerb.Neringa,turi daugiau gerbėjų nei manai,bet bailių daugiau.

 • 2023-10-17 at 10:46
  Permalink

  Nežinau kur. Čia jų asmeninis ir partijų reikalas.
  Man su Neringa buvo visokių epizodų. Kas buvo negerai stengiuosi neprisiminti, o ką padarė gerai, kodėl nepagirti, nepadėkoti?

 • 2023-10-17 at 10:37
  Permalink

  O kur sarpauskas,voveris, skeberienė,kuznecoviene?
  Kur šių šauklių už teisybę,pasisakymai?
  Turbur jiems taip pat dzin ši žurnalistė,kaip ir visiems kitiems.

 • 2023-10-17 at 09:44
  Permalink

  Labai gera žinia. Džiaugiuosi, nes nepritariu žmonių juodinimui.

 • 2023-10-17 at 07:03
  Permalink

  O koks gražus naujasis Širvintų plakatas! Keturios bobelės save sveikina. Už mūsų pinigus greičiausiai

 • 2023-10-16 at 22:23
  Permalink

  siunčiu didžiulį ačiū už tą darbą, kurį darei dėl visų. Buvai ir liksi mūsų šviesulys

 • 2023-10-16 at 22:20
  Permalink

  Šiandien saulės užtemimas. Matau, veikia kai kuriuos

 • 2023-10-16 at 22:08
  Permalink

  Aš tai su šeimynėlės laikraščiu net į tuliką neinu, negaliu paimti tą š….. į rankas.

 • 2023-10-16 at 21:30
  Permalink

  Daug pasisakymų, bet nei vieno politiko (neskaitant Egidijaus Dragūnaičio pseudokomentaro feisbuke). Simboliška

 • 2023-10-16 at 21:21
  Permalink

  Eisite į politiką?

 • 2023-10-16 at 21:12
  Permalink

  nepastebėjom, kaip leidom išplaut smegenis.
  Buldozeris dirba- kas ne su manim, tas prieš mane. Kam garbingai tartis, įsiklausyti, pateikti argumentus, kai daug lengviau neįtikusius ir abejojančius skaidrumu išspirti?
  Nepriekaištinga reputacija, sakot? nu nu…
  Tikrų žmonių šalia, Neringa
  Džiugesiui- karmos spyrio apsivalymo procese
  Negerai ant sąžinės- nedapalaikėm

 • 2023-10-16 at 20:50
  Permalink

  vis dar vyliausi, kad neužsidarysi. suprantu. palaikau. gerbiu. tikiu. gaila. pikta. abidna. nežinau, kokie jausmai. bet tikrai želabna nuotaika. neprivalai viena visko tempti, nepasimauk ant to, kad kas jei ne tu. šlykštuma, kad rajonas priklauso vienai asabai su viena tiesa. ir šlykštuma, kad viskas ok. laukia dar ne vieni sunkūs ir blizgiukais apkaišyti metai. bjauruma, kad nemąstymo, negalvojimo, nenoro matyt, negalėjimo žinot bus tik daugiau ir daugiau. Nebus ir smegenų pakutenimo ‘kas už visko slypi?’ “kam naudinga?” tiek ir esam verti su savo baimėm, tyliu pasipriešinimu komentaruose, ir normaliu noru- išgyventi.

 • 2023-10-16 at 20:08
  Permalink

  Labai džiaugiamės,kad spauda valosi.
  Aišku,kol turėjote popierinį variantą, jis gerai užpakalį valydavo, tikiuosi redaktorė,kaip pati sako pokyčiai bus kardinalūs ir daugiau mūsų nepykinsite savo rašliava ir esybe.
  Ačiū!

 • 2023-10-16 at 17:19
  Permalink

  Išliejai visą savo desperatišką pyktį ant manęs. Ar dabar palengvėjo? Jautiesi geriau?

 • 2023-10-16 at 16:48
  Permalink

  Viena iš priežasčių, kodėl Neringa nutarė trauktis, yra visokie išgraužos, kurie iki negalėjimo užknisa savo išvedžiojimais, apibendrinimais, komentarais, nuomonės formavimais, kiršinimais ir reikalavimais. Vienas iš tų kurie pasidžiaugs Neringos ir krašto žinių pasitraukimu, bus liaudies dainius, kuris su malonumu įkurs dar vieną internetinė svetainę. Paskaičius jo komentarą net nupurto nuo prasčiokiškumo ir atviro džiugesio.

 • 2023-10-16 at 16:02
  Permalink

  Kiekvienas žmogus eina ten, kur geriau, kur yra labiau vertinamas. Tuo viskas ir pasakyta.

  Belieka tik padėkoti už įdėtas pastangas ir ilgametį žurnalistinį darbą, už drąsą išsakyti kitokią poziciją.

  Kiekvienas gyvenimo etapas savaip įdomus.

  O širvintiškiai… Norės – susiorganizuos kažką naujo, nenorės – neturės nieko apart vienos partijos smegenų plovyklos.

 • 2023-10-16 at 13:19
  Permalink

  Žinodamas Jūsų meilę Krašto žinioms, darau prielaidą, kad turite rimtą priežastį. Neringa, jei mes galime padėti – sakykite.

 • 2023-10-16 at 12:31
  Permalink

  Gaila, labai gaila, neliks spaudos, kurioje galima išgirsti nuomonę, kuri nepriklauso nuo pačios pačiausios, vienintelės. Nejaugi teks skaityti tik vienai priklausančias pagiras, aukštai save iškelusiai. Būtinai reikalinga spauda, kurioje būtų atspindima realybė, sveikinimai tiems, kurie turi savo nuomonę, kuri labai nepatinka valdančiajai.
  Gal dar pagalvokite, p. Neringa, visada gerbiau Jus už Jūsų ir kitą nuomonę turinčių straipsnius, sveikinimus.
  Padėkite gyvuoti tiesai ir kitai nuomonei.

 • 2023-10-16 at 10:03
  Permalink

  Tai nlogiausia, kas galėjo nutikti…

  Suprantu , Neringa, Jūsų skausmą, kadangi nėra gero užnugario ir tvrto peties priešintis melui, aferoms ir t.t

  Kai nuėjusi į įmonę pasakiau, kad jusu kontrolierius ima iš žmonių pinigus už nelegalius radiatorius, man pasakė su vėjo malūnais nepakovosiu. Kai paskambinusi pranešiau apie šaligatvio iškilusias plytas, man atsakė ,,malonio balsu moteris,, tiesiog apeikit… ar tokiame inovacijų amžiuje tai normalu? Abejoju. Jūd Neringa sugebėjot išklausyti patarti suprasti. Jūs buvot tiems nusivilusiems žmonėms siūlas , už kurio griebdavomės.
  Gaila kad įdarbinami asmenys žiūri ne pareigybių o pinigų , gaila kai valdžia ne žmonių o pinigų pusėj, gaila kai pažadais maitinti žmonės nesupranta, kad nebus sotūs..

 • 2023-10-16 at 06:58
  Permalink

  Jei buvusiai prostitutei žmonės šypsosi, lankstosi ir bijo pasakyti tiesą vadinasi rajonas uzurpuotas. Tokiame rajone nereikia demokratiško leidinio

 • 2023-10-16 at 06:57
  Permalink

  Kiekvieną rytą pradėdavau Jumis. Ačiū už sąžiningą tarnystę žmogui. Artėja rinkimai, Jūsų vieta politikoje

 • 2023-10-16 at 06:33
  Permalink

  Labai gaila. Nebus ką skaityti.

 • 2023-10-16 at 05:28
  Permalink

  laba Neringa, bus didelis praradimas, bet gyvenimas vienas, ačiū jums už įžvalgas ir palaikymą,stiprybę. Sėkmės.

Parašykite komentarą

*

code