Sportinių šokių varžybų sezono pradžia. „Milagras – 2019“

Juozas Lobinas – Elzė Jačionytė

Praėjusį šeštadienį Radviliškio sporto kompleksą užplūdo šokiui neabejingi žmonės – čia vyko kvalifikacinės sportinių šokių varžybos „Milagras – 2019“. Tarp daugybės renginyje dalyvavusių šokėjų, savo sugebėjimus demonstravo ir Ukmergės šokių klubo „Vėtra“ nariai.

Solisčių tarpe penktoji vieta skirta Gerdai Trilikauskytei. Šioje, E3 grupėje, varžėsi 50 mergaičių.

Solo LA grupėje pirmoji vieta atiteko Austėjai Paškevičiūtei, penktoji  -Karolinai Rimaitei.

E4 jaunučių grupėje pirmą kartą startavo Juozas Lobinas- Elzė Jačionytė ir iškovojo šeštąją vietą. E3 grupėje, trečiąją vietą užėmė Jonas Stankevičiūs – Emilija Adomavičiūtė, vaikai pirmą kartą išdrįso startuoti šioje grupėje.

Austėja Paškevičiūtė

Solo E4 grupėje nenugalima buvo Austėja Paškevičiūtė, Ieva Lobinaitė šioje grupėje buvo jauniausia dalyvė ,bet sėkmingai iškovojo trečiąją vietą.

Pačioje jauniausioje, E2 grupėje, žinoma visi dalyviai paskatinami ir jiems skiriama pirmoji vieta. Šios grupės šokėjai, Mindaugas Vaitkevičius-Gerda Trilikauskytė ir Dominykas Novikovas – Rugilė Babilaitė.

Kiekvienos varžybos tai proga paanalizuoti savo pastangas ir daryti išvadas ateičiai.