Aliona Ušanoviene: mūsų nauja staigmena nustebins kiekvieną

   Kol verslas tik dabar bando grįžti į rinką gėlių salonas Glamelija pristato ypatingą naujieną. Nuo šiandien kiekvienas šalies gyventojas gali savo mylimam žmogui užsakyti gėlės iš profesionalios elektroninės gėlių parduotuvės.

   Glamelija siūlo originalias ir unikalias įvairų gėlių kompozicijas kartu su pristatymu į namus, darbovietę arba Jūsų nurodytu kitu adresu. Pasikliaudami Glamelija galite pasveikinti savo artimąjį žmogų kiekviena proga.

   Šiuo ypatingu metu, kai negalime aplankyti mylimo žmogaus fiziškai – galime padovanoti gėlių. Apie naują žingsnį verslo pasaulyje šiandien kalbamės su salono siela Aliona Ušanoviene.

-Kodėl jums prisireikė elektroninės parduotuvės?

-Gėlių pristatymo paslaugą teikiame jau tris metus. Iki šiol gėles galima buvo užsakyti tik telefonu ar mūsų salonuose. Pristatome dažnai, dažniausiai gėlių dėžutes. Pastebėjome, kad užsakant, klientai nori matyti nuotrauką, kokia bus užsakoma dėžutė. Taip ir kilo mintis sukurti Glamelijos elektroninę parduotuvę, kurios akcentas – mūsų unikalios gėlių dėžutės.

– Kokia šios parduotuvės paskirtis?

-Pasirinkus iš katalogo gėlių dėžutę ar puokštę galima bus greitai užsakyti iš telefono ar kompiuterio.

-Kokio regiono žmonės galės ja naudotis?

-Užsakyti galima iš bet kur, bet pristatymas kolkas bus tik Vilniuje ir Vilniaus rajone. Nes gėlių dėžutes daro mūsų floristai, o mes norime pasiūlyti kokybišką prekę ir paslaugą, atlikdami ir pristatydami patys.

-Ką joje žadate pateikti?

-Mūsų elektroninėje parduotuvėje galima užsakyti gėlių dėžučių, rožių ir kitų skintų gėlių puokščių. Pristatymus Vilniuje vykdome nuo 8 iki 20 val. darbo dienomis ir nuo 10 iki 18 val. savaitgalį.

Anksčiausia prekės pristatymo diena yra kita diena po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo. Dėl labai skubaus užsakymo prašome paskambinti telefonu +370 65604880. Gėles Vilniuje pristatome į namus, biurus, ligonines, gimdymo namus, restoranus, viešbučius ir pan. Gėlių į namus pristatymo kaina – 5 eurai. Užsakymams nuo 50 € pristatymas nekainuoja.

-Kodėl įmonei reikia naujovių?

-Kiek dirbame, jau ketvirtus metus, tiek ir stengiamės nustebinti, siekiame naujovių. Įmonė, kuri neturi naujovių, tampa nebeįdomi, neišsiskiria.

-Kokią įmonę matote po 5 metų?

-Turime labai daug planų ir projektų. Planuojame plėstis Lietuvoje, vykdyti edukacinę veiklą.

El.parduotuvę rasite – http://www.glamelija.lt/

Foto. Z.V.fotografija

Remiama informacija

Parašykite komentarą

*

code