Dėl vėjo jėgainių sušaukiamas skubus Tarybos posėdis

2023-08-03
Apie „makles” su vėjo jėgainėmis parašiau rimtoms tarnyboms.
Parašiau viską, ką tik žinojau, iš širdies. Aštuonios valandos rašymo, 7 lapai A4 formato, gerai suspausto teksto. Išsiunčiau naktį iš sekmadienio į pirmadienį.
Rezultatai?
Skubus tarybos posėdis.
Veikia….

Loading

 1. Jeigu Širvintų rajoną pavers vėjo jėgainių buvimo vieta, skaitykite, kad jo tokio kaip rajono nebus. Šeimyninė ranga su cirko programa išvažiuos į Vilnių,o likusiems priešais akis suksis sparnai, palei ausis ūž vėjas. Argi Pinskams neaišku, kokių reikia žemės plotų vėjo jėgainėms?
  Galėjo per atostogas pasidomėti ir gyventojams informaciją pateikti per feisbuką vietoje nuogų nuotraukų. Negi jiems melas brangiausias gyvenime? Nesvarbu kokia kaina, o tik melas. saldus melas ir sau pateikti reklamą?
  Nuo 2015 m. rajone gyventojų paslaugų sferos mažėja, darosi tuščia.
  Jau daug pasiekta, kad Širvintų rajonas taptų Vilniaus miegamuoju rajonu ir toliau tuo klausimu valdžia dirba.

 2. Matau, kad šioje diskusijoje visiškai įsigalėjo nuo 2015 metų rajoną valdančios šeimos bendravimo kultūra. Nenuostabu, nes valdžioje esantys gamina panašius į save.

 3. Dainius yra labai sąžiningas žmogus. Jis visada pagirs Aliną, Anną ir Saulių. Ir kai asmeniškai paprašius, sureaguoja merę. Dainius parodo, kad merės reikia prašyti. Dainius turi zadaniją. Ir visada sąžiningai kritikuoja ir menkina Virginijų ir asociaciją „Kraštovaizdis”. Dainius yra labai sąžiningas žmogus.

 4. Asilas atsako, mano žinios yra paremtos tikrove. Ką Živilė sako žurnalistams, televizijoje, filmukuose. Jos čia žodžiai, darbai ,reklama.

 5. Taip, nesu tobulas. Čia tik mažytis skirtumas nuo Jūsų – bjaurių komentarų anonimiškai nerašinėju. Jei kažką įskaudinu, tai tas žmogus žino kam padėkoti.

 6. Vienok linkiu Dainiui pastarąją žinutę prisitaikyti sau. Tinka. Net labai.

 7. Sprendžiate pagal save. Pykstate, bandote niekinti kitaminčius, nes labai norite, kad visi būtų lygiai tokie kaip Jūs. Vieno sukirpimo. Kaip kariuomenė rikuotėje. Nepakenčiate įvairovės. Deja, gyvenimas gerokai įvairesnis ir įdomesnis nei galvojate. Būkite pakantesnis. Sėkmės

 8. Manau, kad žmones labai lengva papirkt. Ar tai klaidingas minties teiginys šiuolaikinėje visuomenėje? Gerb. P. Doc. Prof. Daniau? Ar tikrai mafagaskaras pasistatė per nakt?

 9. Rašinėlis apie kažkokias (makles) turbut vertas apdovanojimo

 10. TARYBOS NARIAI vietoje, balsavimui pasiruošę, rankos jau iškeltos tik belieka jas laiku nuleisti (nes viskas užprogramuota).
  Jeigu Širvintose vėjo jėgaines statys, tai tegul Pinskai važiuoja gyventi į Spadviliškes. Ten juk daug prisiminimų turi. Daug daugiai negu atostogose. O gal turi nuotraukų ir iš tų laikų. Taip pat kaip dabar su daliniu chalatu.
  Tai mūsų rajono gyventojai dėl vilniečių vėjo jėgainių praras ramybę?
  Kada Vilniaus cirkas išvyks iš mūsų rajono?
  Ar visus rajono gyventojus pasveikino Živilė, sukakus 70 metų? Žinau kaimynus tvarkingus žmones ir kai sukako 70 metų rajono valdžia neprisiminė.
  Aldonai Kaminskienei gimimo dienos proga linkiu sveikatos ir ilgų gyvenimo metų. Jus sužavėjote ir Živilę ir jinai nuo Pinskaus Jums atvežė dovanų.
  O mes asilų gauja sėdime ir ausimis karpome, biudžetas , sprendimai nesąmoningi priimami valdžios naudai. (Kaip pagerėjo valdžios gyvenimas po Sporto centro, aikštės statybos, akivaizdus). Vėjo jėgainių statybai milijonai, bet ne mums.

 11. Citata: „Stebiuos, kad taip lengva zmones nupirkt”

  Turite faktų? Tai klokite. Jei ne – tokie dalykai vadinami šmeižtu.
  Jei esate teisus, kodėl bijote pasirašyti vardu ir pavarde?
  Atrodote niekuo negeriau, nei Jūsų aršiai kritikuojama Pinskuvienė. Pažeminti kiekvieną, kuris išdrįso kažkuo suabejoti, pareikšti kitokią nuomonę. Skirtumas tik tas, kad Pinskuvienė kalba viešai, o Jūs kandžiojate paslapčia anonimiškai.

  Taip, abejoju, kad šis tarybos posėdis bus sušauktas būtent dėl Virginijaus rašto. Galiu būti neteisus. Laikas parodys. Net jei pasitvirtins mano įtarimai, tai nereiškia, kad Virginijaus pastangos buvo bergždžios ir nevertos pagarbos.

 12. Ar daug kainuojat ,,grauzini? Stebiuos, kad taip lengva zmones nupirkt.
  Kai pacia pirko, tai suvokimas kad zmogus preke

 13. Diskusijoms vietos nera, nes kita nuomone kurie turi yra nepalankus spadviliskiu garsenybei. Stotyje ne jachtoj, bus idomiau

 14. Kaip viskas puikiai sudeliota.. zp tikra savo srities profe. mamytes įdarbinimas, vandenų perestroika, savivaldybės nepalankių darbuotojų atleidimas ir viskas užsitušuoja jegainemis, nes apie menkniekius visi pamirš. bravo aferizmui širvintose- praeities mieste. kada užteks pinigų spadviliskiu poniai, nezinia .

 15. Ar vyks komiteto bei tarybos posėdžiuose išsamios diskusijos?

 16. Komitetų posėdis vyks 2023 m. rugpjūčio 8 d. 15.00 val.
  Savivaldybės tarybos posėdis vyks 2023 m. rugpjūčio 10 d. 15.00 val.

 17. Nu, smagu, jei Virginijus staiga tapo toks įtakingas. Daug metų iki šiol šios institucijos tokiu greičiu nereaguodavo, jei išvis reaguodavo kažkaip. Tad neskubėčiau nenuvertinti asociacijos indėlio. O dar jei gandai apie rajone besisukiojantį antrą investuotoją yra ne iš piršto laužti, tai savivaldybės motyvai gali būti labai įvairūs

 18. jis vel savo kliedesius rasineja…

  ooo iomnaja noc….

 19. O kam tiek daug? Užteks 2 min. Juk balsavimas surepetuotas

 20. O kokia bus to posėdžio trukmė? Penkios minutės? Dešimt……? Ar ilgiau?

 21. Gerbiamasis, tai ir pratylėjau. Negi nematote. Pratylėjau, kad tokį savivaldybės sprendimą galėjo įtakoti vos prieš savaitę paduotas asociacijos kreipimasis į teismą. Ir ne tik tai.

  O Jūs šnekėkite, šnekėkite, prašom

 22. Graužini, gal jau uženka nesamones sneket…. 10 veidu zmogus nera apsisprendes kur iur prie ko bui…. jus ik taikoes prie padeies…

  puiku Virginijau, ačiū jums už ryžtą ir atsakomyybę…

 23. Kokie nervai, čia yra Širvintos. Kokias „gražias nuotraukas” mačiau transliavo per televiziją!

  Živilės rankos aukštyn, žemyn, bučiniai ir pan. Ką jinai jau seimūne? Čia seimūno atostogos Pinskaus .Cirkas Pinskų. Jeigu Tarybos nariai leis jai ir toliau taip veikti, rajono vardu, tai yra absurdas.

 24. Nu pagaliau. Gal dabar žmonės patikės, kad valdžią dirbti galima priversti tik teisinėmis priemonėmis. Dėkoju jums, p.Virginijau

 25. Cirkas. Ne kitaip. O daugiau ką čia ir pasakysi? Tiesą sakant, niekam tų pasakymų ir nereikia

Komentarai išjungti