RAISTO NAUJIENOS
   Sutinku šiandieną Džonį, visas toks sulinkęs, susikrimtęs. Stovi su kūma prie žemėlapio, abudu pirštu per jį vedžioja.
    – Šitiek darbo, ir viskas perniek. Vėl viskas iš naujo. Molėtų rajone šitiek patikimų varovų pasamdėme. Kai ateis pagrindinės medžioklės laikas, vaikščios po Molėtų rajoną, miškų ir miestų gyventojus gasdins: „konservatoriai”, „partnerystė”, „lengvieji narkotikai”…
   Šitiek bokštelių stebėtojams pastatėme. Stovėtų ir stebėtų, kas su kuo kalbasi, susitinka, draugauja.
   Kai reikės grobį išdarinėti ir kailiukus skaičiuoti vėl savi žmonės numatyti. Su patirtimi, visada skaniausi, didžiausi kąsneliai būna mūsų…
   O ką dabar? Naujos medžioklės apygardos ribos? Svetimoje, mums mažai pažįstamoje teritorijoje? Ukmergėje? Be savų varovų, stebėtojų ir mėsinėtojų?
   Iš kur varovus paimti, ir kokias instrukcijas jiems duoti? Ukmergėje medžioklės šūkiai apie „konservatorius”, „partnerystę” ir „lengvus narkotikus” nepaeis. Ką mes sugausime? Kaip ateinančius metus gyvensime, kuo maitinsimės? Kur mūsų skaniausi ir didžiausi kąsneliai?

Loading

 1. Širvintų rajono savivaldybė yra nykstanti pagal gyventojų skaičių. Nenuostabu, kad ir nepataisomai subyrėjo Molėtų- Širvintų rinkiminė apygarda

 2. Logiška, kad Širvintos istoriškai susiję su Ukmerge. Juk Anatolijus Davidonis savo laiku jas išvadavo nuo Ukmergės.

 3. Jau ir Ukmergės stulpai apkarstyti Živilės nuotraukomis. Mažai jau jai liko ir padirbėti.
  Maišelių dar sočiai turi. Nenustebkit, jeigu ir Ukmergėje sutiksime moteriškes iš Širvintų dalinant maišelius (su laimikiu).
  Savarankiška savivalda su seimo nariu kartu medžioja, medžioja ir medžioja.
  Oi kaip jie pamedžiojo puikiai dabartiniame plote.
  Živilė neaišku kur dirba (Regionų partijoje, televizijoje, socialiniuose tinkluose), tik va FINANSAI yra Širvintų ir kabinetas puikus ir puikiai aplinka sutvarkyta. Tik štai nuo 2015 m. ąžuolas neatlaikė ir džiūna. Gal ruošiama medžiaga paminklui?
  O kam priklauso kavinė mieste su stiklinėmis sienomis?

 4. Dauguma balsavusių širvintiškių, galimai ,,nupirkti”, molėtiškiai ,,papirkti”. Dabar reikės dirbti su Ukmergės r. rinkėjais, ir vėl galimai papildomos išlaidos.

 5. Medžiotojas Džonis „atmušė” kito medžiotojo patėją. Živilė GRIGARAVIČIŪTĖ dabar pataria Džoniui. Molėtiškė. Dabar reikia skubiai rasti Ukmergės miškų ir miestų plotų žinovę.

 6. A tiepier konservų vilkai stūgaus miškuos. Lapės yra lapės :))

 7. Gerulė pasaka. Pasiilgau Neringos Raisto naujienų, horoskopų

 8. Parašyta gražiai, tačiau jeigu kregždinai ir toliau leis ryžai lapei daryti kas jai į galvą šauna ir nesiims jokių priemonių tai rezultatas bus toks pats nežiūrint į tai, kad plotai pasikeitė

 9. Gaila. Taip tikėjausi, kad busiu sumedziota ir padaryta misko karaliene

Komentarai išjungti