VPT puslapyje pirmosios užuominos apie Kalėdas

Jau tuoj tuoj į mūsų širdis pasibels Kalėdinės nuotaikos: dovanų pakavimas, namų puošimo idėjų paieškos…

Kaip ir kasmet, visada smalsu sužinoti, o kaip gi puošis mūsų miestas ir kaimeliai? Juk aplinka išties įtakoja nuotaikos vingius.

Tai gi. Viešųjų pirkimų puslapyje jau ryškėja kai kurie pirkimai, susiję su būsima Kalėdine nuotaika mieste.

Tad kviečiu pasmalsauti, kas jau suderėta pirkti ir kartu paspėliokime, kokia šiemet bus Kalėdų Širvintų tema bei aksesuarai.

Eglės karkasas

Eglės karkaso ir cinkuotų metalo konstrukcijų nuoma. Turi būti sumontuotas metalinis karkasas, aukštis – ne mažesnis kaip 12 m, skersmuo ne siauresnis kaip 6 m. Metalinis karkasas turi būti apkaišytas 1 500 vnt. tikromis eglišakėmis. Eglės karkaso nuomos kaina su PVM – 13 646,38 Eur

Meninis eglės dekoras

Dekorą sudarys:

 • girliandos – ne mažiau kaip 1200 m žalios LED šviesos (1 m – 10 LED lempučių),
 • PVC žaislai – 200 vnt. (naudojami 15 cm, 20 cm skersmens), auksinės spalvos;
 • blykstė LED, E27 cokolis, šaltai balta spalva ne mažiau kaip 360 vnt.;
 • dekoracija „Raktelis“ – 14 vnt., ilgis ne mažiau kaip 1,60 m, plotis ne mažiau kaip 0,50 m, šiltai baltos LED šviesos kabelis ne mažiau kaip 6 m, (1 m – 36 LED diodai
 • dekoracija „Bokštas“ – 4 vnt., aukštis ne mažiau kaip 3 m, skersmuo ne mažiau kaip 0,90 cm, apipinta šaltai baltos LED šviesos girliandos ne mažiau kaip 90 m (1 m – 10 LED lempučių), šaltai baltos LED šviesos kabelis ne mažiau kaip 6 m (1 m – 36 LED diodai),
 • Dekoracija „Snaigė“ – 18 vnt., skersmuo ne mažiau kaip 1,20 cm, dekoruotos šaltai baltos LED šviesos kabeliu ne mažiau kaip 15 m (1 m – 36 LED diodai),
 • dekoracija „Eglės viršūnė“ – aukštis ne mažiau kaip – 1,2 m, plotis – 1,2 m, metalinis karkasas apipintas šiltai baltos LED šviesos kabeliu (1 m – ne mažiau 36 diodai).

Eglės meninio dekoro nuoma kainuos 9 470,00 Eur be PVM

Meninis apšvietimas prie eglės 

 • medis augantis prie Savivaldybės pastato apipintas šaltai baltos LED šviesos girliandos (1 m – 10 lempučių), kiekis – ne mažiau 600 m;
 • pastatoma 3D dekoracija „Karieta“ – aukštis ne mažiau kaip 4 m, ilgis ne mažiau kaip 6 m, plotis ne mažiau kaip 1,80 m, aliuminio konstrukcijos dekoruotos šaltai baltos LED šviesos girliandomis ne mažiau kaip 300 m (1 m – 10 LED lempučių), šaltai baltos LED šviesos kabeliu ne mažiau kaip 130 m (1 m – 36 LED diodai), baltos spalvos dekoratyvus kilimas,
 • pastatoma 3D dekoracija „Drakonas“ – aukštis ne mažiau kaip 3,5 m, ilgis ne mažiau kaip 3,5 m, plotis ne mažiau kaip 2,20 m , aliuminio konstrukcijos dekoruotos šaltai baltos LED šviesos girliandomis ne mažiau kaip 200 m (1 m – 10 LED lempučių), žalios spalvos dekoratyvus kilimas,
 • pastatoma dekoracija „Burbulas“ – 1 kompl., aukštis ne mažiau kaip 4 m, skersmuo ne mažiau kaip 4 m, aliuminio karkasas apipintas šaltai baltos LED šviesos girlianda ne mažiau kaip 300 m (1 m – 10 LED lempučių) ir šaltos baltos LED šviesos kabeliu ne mažiau kaip 30 m, baltos ir žalios spalvos dirbtinės eglutės ne mažiau kaip 6 vnt., ne mažiau kaip 1,80 m aukščio.

Meninio apšvietimo prie eglės nuoma su PVM kainuos 8 566,80 Eur

Dekoracija ,,Pilis“

Pastatomos 3D kompozicijos „Pilis“ aukštis ne mažiau kaip 7,5 m, ilgis ne mažiau kaip 25 m, plotis ne mažiau kaip 25 m, aliuminio konstrukcijos dekoruotos šaltai baltos LED šviesos girliandomis ne mažiau 3000 m (1 m – 10 LED lempučių) ir šaltai baltos LED šviesos kabeliu ne mažiau kaip 500 m (1 m – 36 LED diodai), dekoruota aukso spalvos PVC žaislais (15-25 cm skersmens) ne mažiau kaip 400 vnt.

   Dekoracijos ,,Pilis“ prie eglės nuomos kaina su PVM – 16 797,22 Eur

Kaip atrodys seniūnijų centrai ir kaimeliai – informacijos nėra. Tikėtina, kad tai priklausys nuo vietinių iniciatyvų.

Dalinkimės idėjomis ir su džiaugsmu sutikime šventes. Lai viskas kiekvieno skaitančiojo gyvenime bus gerai. Jaukaus laukimo.

11 thoughts on “VPT puslapyje pirmosios užuominos apie Kalėdas”
 1. paskutiniam

  Čia trolis, o ne pensininkas. Tiesiog šmeižėjas. Jam iki pensijos dar 8 metai.

 2. Pensininke, o nuo kada rajonų išlaidos, turi įtakos jūsų pensijai? Kiek buvot vertas darbingame amziuje,tiek vertas ir pencijoj. Nei viename rajone,merai neįtakoja pensijos dydžio,kreipkitės į Sodrą.

 3. Vergiją sukelia ne tik baimė, bet ir patiklumas bei nerūpestingumas. (Johanas Gottfriedas Zeime)

 4. Nu (pensininko)rašinėlis vertas premijos

 5. Net palengvejo, kai paskaiciau komentarus, o tai jau galvojau , kad šmeižėjai ir purvo pilstytojai susirgo ar atostogauja, kad prie tokio “rimto straipsnio” purvais nepasidrabsto. Na pagaliau aciu

 6. Savivaldybės puslapyje apie ž.mokestį pariebintu šriftu skelbiama,kad dėl padidėjimo kalti kiti tik ne jie.O kas sumažino lengvatinį tarifą nuo 15 iki 10 arų? Viskas savivaldybės galioje nustatant šio mokesčio dydį.Man jis padidėjo beveik 2,5 karto.Gali puošt karkasas.

 7. Kaip nusibodo nuo 2015 m. matyti tik blizgučius ir daug blizgučių. Kur natūrali eglė ir saikingas eglės papuošimas, natūralumas? Kodėl kiekvienais metais daug lėšų išleidžiama nuomai? Kodėl nebuvo galima įsigyti eglės karkasą? Matomai nuoma duoda nemažą naudą kaip kam?
  Kaip UAB “Danielita” Vilniaus g. už nuomojamas patalpas moka tik 150 Eur į mėnesį. Kodėl taip pigiai? O naujametinės eglės nuoma kainuoja 50 000 Eur. Kaip tuo tarpu pensininko metinė pensija sudaro 4 000 Eur – 7 000 Eur. Ar Živilė pagalvoja, kaip sumažinti išlaidas reklamai ir tiesiogiai padėti konkretiems žmonėms, konkrečioje situacijoje?
  Bet žmonės, kurie riebiai maitinasi iš biudžeto, jie gerai gyvena ir neturi supratimo apie žmogaus, kuris pats užsidirba, gyvenimą. Bendrai šiemet biudžetas gauna dideles pajamas iš žemės mokesčio. Negi ir tie pinigėliai bus ištaškyti blizgučiams ir savo reklamai, agitacijai.

 8. svarbu bus tikra karalystė ir merycha nepraleis progos pasipuikuoti karūna gal vaikystės kompleksai neišsipildžiusios princesės? ar paprasti mirtingieji privalės rengtis tarnais ir juokeriais?

 9. jooooooooooo….. čia tik preliminarios kainos…. o kiek dar viskas išsipūs?

 10. Tyla, kaip ledo uoloje. Vadinasi, pagaliau visi patenkinti, ir baigėsi ten visokios politikos. Ramu, nes viskas išsisprendė. Partijų skyriai sunaikinti.

 11. Vieną kartą nupirktų ir ilgam būtų. Dabar dėl pusantro mėnesio šitiek pinigų išmeta

Comments are closed.