Bagaslaviškio dienos centro vaikams stebuklai prasideda

    Bagaslaviškio vaikų dienos centro vaikai gruodžio 1 dieną lankėsi Kauno Megos prekybos ir laisvalaikio centre, kur įsikūręs CURIOCITY – miestas smalsiems vaikams. Tai pats didžiausias Baltijos šalyse  vaikų edukacinis pramogų centras, skirtas kokybiškam šeimos laisvalaikiui.

    Vaikai turėjo galimybę skristi erdvėlapiu į kosmosą, statyti namą iš plytų, susipažinti su greitosios pagalbos, policijos ekipažų darbu, čiuožti vaivorykšte, konstruoti, dainuoti dainas pagal karaoke muziką ir po to klausytis kaip buvo atlikta daina, virtuvėje gaminti valgį, jį patiekti lankytojams, susipažinti su medžiais, smegenų sandara, stomatologine kėde ir dantų taisymu, bitininkyste, avininkyste, gyvulininkyste, žmogaus kūno sandara ir kokias funkcijas atlieka kiekviena žmogaus kūno dalis.

    Vienu žodžiu, vaikai turėjo galimybę Curiocity centre ne tik žaisti, bet ir patirti, išmokti, pajausti, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesijomis, bei mokslo sritimis. Renginių amfiteatre vaikai linksminosi pagal interaktyviame ekrane rodomus šokių judesius. Antrame pramogų centro aukšte kiekvienas vaikas turėjo galimybę tapti pasirinktu herojumi. Tai padėjo padaryti animatoriai. Šalia esančioje salėje vaikai vaišinosi picomis, vaisiais, saldumynais, sultimis. Po 3 valandų linksmybių ir žaidimų vaikai susitiko su Kalėdų seneliu, kuris kiekvienam vaikui įteikė advento kalendorių, o Bagaslaviškio vaikų dienos centrui padovanojo žaidimų, su kuriais galės žaisti visi Dienos centro vaikai, knygą ir saldainių. Kalėdų senelis visus susirinkusius vaikus vaišino skaniu tortu.
Po visų linksmybių vaikų laukė dar vienas siurprizas – vaikai turėjo galimybę pamatyti Kauno Rotušės aikštėje stovinčią ryškiomis spalvomis papuoštą eglę. Vaikams labiausiai patiko Curiocity centre važinėtis mašinomis, čiuožti slidimo takeliais, darbuotis virtuvėje, šokti bei susitikti su Kalėdu seneliu, kartu su juo daryti mankštą. Patiko ir puošni eglė. Vaikai tokios gražios dar nebuvo matę. Vaikai, Dienos centro darbuotojos dėkingos UAB „Ernst Young Baltic“ už šią puikią Kalėdinę dovaną.

Bagaslaviškio vaikų dienos centro informacija

Parašykite komentarą

*

code