Jauniūnai – kampelis širdžiai brangus

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos Janinos Voleišo /

    Jauniūnų seniūnijos diena Šiaulių kaime surinko nemažą būrį kultūros mylėtojų. Ši seniūnija rajone išsiskiria tuo, kad joje gyvena kelių tautybių gyventojai. Gyvena ir sutaria taip, kad net renginius bendrus rengia, bei dainos skamba lietuvių ir lenkų kalbomis.

    Savo dainomis žiūrovus džiugino Jauniūnų filialo vokalinis ansamblis „Ringė“ (vadovė Danutė Stungienė). Skambiais balsais dainavo šeimyninis duetas – mama Ieva Pumputienė ir dukra Austėja Pumputytė. Austėja dainoms akomponavo gitara.

  Akordeoną virkdė Širvintų meno mokyklos akordeonininkas Deividas Lavrinaitis (mokytojas Martynas Vaičekauskas). Lietuvių ir lenkų kalbomis dainavo niekada nepailstančios ir nesenstančios „Linksmosios močiutės“ (vadovė Danutė Stungienė). Lietuviškai rimtai, o lenkiškai pajuokaudamos dainavo Jauniūnų lenkų ansamblio „Czervone Maky“ moterys (vadovė Stefanija Tamošiūnienė).

   Žiūrovai nuoširdžiai plojo kolektyvas ir atlikėjams.

    Šventę papuošė Aldonos Vasiukevičienės darbų paroda, kur iš taip tikroviškai nutapytų paveikslų rodės tuoj gėlių žiedlapiai ims kristi. O štai Kristina Voleišo pristatė savo siuvinių parodą.

   Renginį vedė Paula Križanauskaitė ir Danutė Stungienė. Scenografija D. Stungienės ir E. Sinkevičiaus.

   Šventėje viešėjo seniūnijų kultūros dienų komisija, rajono vadovai.

Parašykite komentarą

*

code