„Barbora“ plečiasi į regionus, skelbia sąrašą, kokiuose miestuose veiks nauja paslauga

 

    Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ žengia į regionus ir kitą savaitę pristatys naują paslaugą. Pirkinių atsiėmimo stotelių tinklas padengs visas Lietuvos apskritis. „Barboros“ pirkinių atsiėmimo stotelės atsiras 38-ių šalies miestų ir miestelių „Maxima“ parduotuvėse. Daugiau informacijos įmonė žada pateikti pirmadienį.

    Idėją plėstis į regionus e. parduotuvė brandino seniai, tačiau pastarųjų savaičių įvykiai ir dėl COVID-19 koronavirusoprevencijos šalyje paskelbtas karantinas jos įgyvendinimą paskubino.

Nauja paslauga bus pasiekiama ir Širvintų rajono gyventojams.

   Plėtrą į regionus „Barbora“ vykdo glaudžiai bendradarbiaudama su mažmeninės prekybos tinklu „Maxima“. Pirkinių atsiėmimo stotelės įsikurs miestuose ir miesteliuose esančiose „Maxima“ parduotuvėse.

    „Plėtra į mažesnius Lietuvos miestus visada buvo mūsų verslo strategijos dalis, tačiau dėmesį buvome sutelkę į paslaugos kokybės ir apsipirkimo patirties gerinimą esamuose miestuose. Tačiau dabartinė situacija, kai apsipirkimas internetu žmonėms leidžia išvengti papildomos rizikos ir laikytis rekomenduojamų saugumo ir prevencijos priemonių, plėtrą į regionus paskubinome. Galima sakyti, kad aplinkybės paskatino mus „neįmanomą padaryti įmanomu“ per vieną savaitę. Norime, kad maisto ir kasdienių prekių užsakymo internetu paslauga būtų prieinama kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Tai šiuo metu ypač aktualu“, – sako Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

   Regionų gyventojai pirkinius galės užsakyti internetu, o juos suruoš ir atiduos „Maximos“ darbuotojai.

   „Kartu su savo partneriais greitai radome sprendimus ir mobilizavome visus pajėgumus, kad kuo greičiau galėtume maisto apsipirkimą internetu pasiūlyti ir regionams. Ypač didelį paruošiamąjį darbą atliko „Maxima“ darbuotojai visoje šalyje. Jie taip pat surinkinės ir atiduos klientų užsakymus“, – apie naują paslaugą pasakoja A. Mikalauskas.

Barboros pranešimas spaudai

2 thoughts on “„Barbora“ plečiasi į regionus, skelbia sąrašą, kokiuose miestuose veiks nauja paslauga

  • 2020-03-30 at 08:00
    Permalink

    Nesąmones rašot. Merė pati asmeniškai iš namų organizavo, kad Barbora prekiautų Širvintose. Ačiū merei

  • 2020-03-29 at 22:15
    Permalink

    Taigi merė Barborą į Širvintas atvedė! O Jūs ir vėl ėmėt ir numušėt jai karūną savo straipsniu

Parašykite komentarą

*

code